0

Zmiany

Zobacz blog

Długo zastanawiałam się nad treścią tego posta… I chyba najlepiej będzie jak posłużę się tu cytatem Paulo Coelho:
„Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu.  Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.”
Doszłam do wniosku, że temat związany z szyciem został przeze mnie całkowicie wyczerpany. A ja nie lubię stać w miejscu… I w tym momencie… Kończy się moja przygoda z rękodzielniczym blogiem. Choć kto wie? Może za jakiś czas… W każdym bądź razie DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za odwiedziny i dające kopa komentarze. Zawsze byliście, jesteście i będziecie dla mnie inspiracją!!! 
Ale żeby nie było, że całkowicie znikam z blogosfery. Jak wiecie (może nie wszyscy ale przynajmniej część z Was) interesuję się fotografią i próbuję swoich sił w tworzeniu  tzw. grafik.  Stąd też narodził się pomysł nad stworzeniem miejsca, w którym będę mogła w przejrzysty dla mnie sposób dokumentować swoje fotograficzno-graficzne poczynania.  Więc jeśli nadal chcecie utrzymywać ze mną kontakt, to zapraszam tu: https://magdalenabarszczowska.wordpress.com/

Ps. Plakat, który widzicie na zdjęciu przygotowałam z myślą o osobach, które lubią Anię z Zielonego Wzgórza i tak jak ja są z października, a znajdziecie go na wcześniej wspomnianym wordpressie.
Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.