0

Wyzwanie blogowe (dzień 1) – Historia nazwy bloga

Zobacz blog


A zatem Milu podejmuje wyzwanie blogowe Urszuli Phelep – 5 dni do lepszego bloga.
 
Gdy poznałyśmy się, Beata była mamą, Agnieszka jeszcze nie. Dobrze nam się razem pracowało, lecz pod cudzą marką. Czasem wpadały nam do głowy pomysły wspólnych kreatywnych przedsięwzięć, ale jak wpadały tak i odpływały w dal.

Aż stało się tak, że Beata zostałam drugi raz mamą (na świat przyszła Ninu), a równiutki rok później mamą została również Agnieszka (na świat przyszła Milu). I jeszcze stało się tak, że obie nie pracowałyśmy już dla żadnych obcych sił. Beata opiekowała się swoją małą córeczką, całkiem już sporym synem, zupełnie dużym ich tatą i bardzo przyjaznym kotem. Choć ten świat ją pochłonął, z potrzeby ducha ciągle coś tworzyła. Agnieszka podobnie, dzieliła swój czas pomiędzy rodzinę (córcia, mąż, kot) a własną potrzebę kreatywności.

I tak z inspiracji naszymi córeczkami stworzyłyśmy coś nowego: lalkę-torebkę.
To zajęcie nas pochłonęło. Lalki, przeznaczone początkowo dla dzieci, tak się spodobały dużym dziewczynom (nawet takim w naszym wieku), że stworzyłyśmy dla nich poważniejsze modele.
Tworzenie naszych lalek daje nam mnóstwo radości. Jest odskocznią od problemów dnia codziennego, pozwala dać upust potrzebie kreatywności. Jednym słowem – stało się naszą pasją.

Jak już się zapewne domyślacie nazwa naszego bloga i nazwa marki naszych laleczek to połączenie skróconych imion naszych córek.

Więcej historii o nazwach blogów znajdziecie na blogu Sen Mai, link tu. Miłego czytania.

~Milu  

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.