0

Różane nowości

Zobacz blog

Często już na etapie zakupu materiału wiem, co z niego uszyję. Kupując kwieciste tkaniny: te wszystkie łączki i angielskie róże wiedziałam, że będą z nich piękne, kobiece akcesoria. I nie pomyliłam się. 
Powstało już kilka drobiazgów. Niektóre od razu poszły w świat i nawet nie mam ich zdjęć. Ale na sklepowych półkach jest na przykład piękny plecak w ciemnych kolorach. Niby prawie czarny, ale niezwykle kobiecy przez wstawkę w drobne różyczki. 
Są też wielorazowe płatki kosmetyczne w różyczki. Powiem Wam, że pomysł na platki okazał się strzałem w dziesiątkę! Waciki są super, a jadąc na wakacje można wziąć jeden-dwa płatki i nie trzeba się martwić, że braknie 😉 Wystarczy przeprać nawet podczas prysznica czy mycia rąk. Sama mam takie płatki od dawna, piorę je i są SUPER!
W ostatnim czasie do różanej rodzinki dołączyła też cała niezwykle subtelna i kobieca seria z bawełny w angielskie róże: torebka listonoszka, kosmetyczka, portfel. 

Naprawdę uroczo wyglądają z różowymi dodatkami. Myślę sobie, że pasują do Kobietki w każdym wieku 😉
No i to będzie na tyle. Jak widzicie ostatnio wpisy nie są długie, ale jakoś ta forma mi się podoba. Chyba Instagram przestawił mnie na krótkie formy pisane 😉 W każdym razie dziękuję, że jesteście, zaglądacie, komentujecie… Duża buźka dla Was, PA!!

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.