0

Niebieskie

Zobacz blog

Hej!
A oto i przesłodkie babeczki. Myślę, że góra jest fajna, chociaż do perfekcji jej trochę brakuje. Muszę też popracować nad tym, żeby pastele nałożone na ciastko nie przenosiły się też na podstawę. Mają przeuroczy niebieski kolor- myślę, że ozdoby dają tej pracy wiele- sprawiają, że wyrób jest jeszcze bardziej urocze. Jeżeli chodzi o lukier- mógłby być trochę bardziej realistyczny.
Wykonane z modeliny premo i fimo, liquidu, w okolicach lipca, polakierowane, zrobione z użyciem foremki (podstawa babeczki) i patyczka fimo (kokardka).   
Co mam tu napisać? W tym tygodniu miałam trochę luzu, ale i tak jest ciężko. Ten weekend mam zawalony, mam nadzieję, że jednak jakoś to będzie. W zasadzie to nic ciekawego się nie wydarzyło, nie mam Wam o czym napisać. W przyszłym tygodniu będę robić krem kataloński na j, hiszpański. Tak w ogóle to strasznie mnie boli głowa- rano na wf-ie dostałam piłką w twarz a moje okulary poleciały- szkoda tylko, że nie potrafią latać i nie skończyło się to dla nich dobrze. Wspominałam, że jestem niezdarką? Tak, chyba tak. 
Pozdrawiam, Lex


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.