0

Makaroniki

Zobacz blog
Piękna pogoda się zrobiła. Tylko szkoda, że nie wtedy, kiedy chciałam wyjść. Jak na złość, wiał wiatr i oczywiście było pochmurno. Po prostu żyć, nie umierać.

Oglądałam ostatnią część hobbita. Była rewelacyjna! Zawsze muszą uśmiercić postacie, które wszyscy lubią. Trzeba było się spodziewać takiego zachowania Thorina. Za to Bilbo, jak to Bilbo, wykazał się sprytem, a poza tym po prostu był jego przyjacielem. Nie będę już spoilerowała (cóż za wielki spoiler! chociaż fandom wzywa do dalszego )
Dzisiaj odebrałam paczkę z bigielek.pl. Bardzo lubię kupować w tym sklepie, bo po pierwsze jest w moim mieście, a po drugie mają ładne koraliki. No i właśnie zaopatrzyłam się w koraliki i sznurki woskowane do shamballi, ponieważ w najbliższym czasie zamierzam porobić ich trochę. Kupiłam jeszcze drobne koraliki do robienia sznurów szydełkowo-koralikowych, ale pierwsze próby ogłaszam za nieudane. Te koraliki mi się jakoś rozjeżdżały i ogólnie wyglądały krzywo. Ale trzeba się nauczyć. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.

I nadeszła era słodkich makaroników! W wykonaniu są proste, ale efekty są świetne. Powstał gustowny brelok, który można znaleźć na Srebrnej Agrafce w najbliższych dniach 😀 Zdjęcia wyszły trochę niewyraźnie, chociaż jak je robiłam, wyglądały na ostre 😡


Szylkretka

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.