0

Listopadowe stylizacje

Zobacz blog

Tym razem stylizacji mało, zaledwie 3, więc podsumowanie będzie bardzo krótkie. Z dobrych wiadomości mam taką, że udało mi się odzyskać aparat i mogę wracać do publikowania wpisów o uszytych rzeczach. Nawet nie wiecie, jak bardzo mnie to cieszy:) Ale póki co, stylizacje listopadowe.
Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości postanowiłam ubrać się w kolory patriotyczne i w ten sposób świętować w domowym zaciszu. Ta stylizacja to taka klasyka z pazurem, żeby nie wyglądać, jakbym szła na apel do szkoły. Sukienka jest czerwona, bluzeczka pod spodem ma falbany i ozdobiłam ją dodatkowo kokardą przy szyi. Do tego, aby nogi nie zmarzły listopadową porą, buty za kolano.

Bluzka: DIY
Sukienka: DIY
Buty: Reserved
Kokarda: DIY

Phenomenal Us i wyzwanie o paryskim szyku. Otóż ja go widzę właśnie w ten sposób. Jest czerń, ale niebanalna. Tutaj zamiast małej czarnej jest bluzka gorsetowa z koronki i spódnica welurowa z falbanami. Do tego kabaretki, buty na obcasie i sznur pereł. Taki zestaw na imprezę w Paryżu w stylu retro:)
Top: n/n
Spódnica: n/n
Naszyjnik: n/n
Kabaretki: Calzedonia
Buty: Prima Moda
Ostatnia uwieczniona stylizacja w listopadzie także powstała na potrzeby wyzwania Phenomenal Us. Tematem była zieleń, jeden z moich ulubionych kolorów, który podoba mi się w absolutnie każdym odcieniu i o każdej porze roku. W tym sezonie podobno jest nawet jednym z najbardziej „hot” kolorów, więc dodatkowo tymczasowo wpisuję się w powszechnie obowiązujące trendy:)

Płaszcz: Orsay
Bluzka: DIY
Spódnica: DIY
Buty: Reserved
Torebka: CCC

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.