0

kołderkowe love

Zobacz blog
Idzie luty podkuj buty, jak mawia stare przysłowie… W artystycznym zaś nowa, kolorowa kolekcja lnianych kołderek takich, którym zimno niestraszne. Dla ochrony i ciepełka naszych najmniejszych i tych większych dzieci.

Dotarły do mnie cudne, kolorowe lny (to co tu widzicie to naprawdę niewielki ułamek tego co będzie). Jako fanka kolorów we wnętrzach oczywiście pozostanę wierna lekkiemu skrzywieniu w tym temacie.

Proste w formie z pomponikiem są naprawdę fajnym elementem wyposażenia dziecięcych sypialni, a także fajnym otulaczem w podróży czy też dla pełzaków miękkim podłożem do prób sił w samodzielnym poruszaniu się. Może być świetnym prezentem z okazji baby shower, pierwszych urodzin, czy pierwszą kołderką przytulanką np. w przedszkolu, gdy wiadomo – rozłąka bywa bolesna.

Miękkie, ze spranego lnu z miękkim, niealergizującym wypełnieniem. Dla miłośników lnu idealne.

Pod igłą jeszcze leżą i czekają na finisz bakłażanowe i granatowe. Będzie sporo odcieni szarości melanżowej, w której jestem zakochana, a także trochę błękitów, musztardowo-zółtych, fuksji, turkusów i na wiosnę w motywy roślinne…

Lniane dostępne TUTAJ, a jeśli szukacie bawełnianych odpowiedników, znajdziecie je TUTAJ kolorystyka jest podana w opisie produktu.

Do miłego zatem i nie podkuwajmy butów, a otulajmy się miękkimi kołderkami i trzymajmy ciepło. Rano naprawdę ptaki koncertują i to jest mega budujące.

Do miłego 🙂Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.