0

Jak uszyć kocyk z wypustką // test żelazka Braun Carestyle 7 Pro

Zobacz blog

Dziś zapraszam Was na tutorial, w którym pokażę Wam w jaki sposób uszyć prosty kocyk z wypustką. Instrukcję dedykuję osobom bardzo początkującym, a w trakcie filmu zwracam uwagę na trudniejsze fragmenty. To naprawdę łatwiejsze niż Wam się wydaje! 🙂

Wpis powstał we współpracy z firmą Braun, która od której dostałam (na czas testów) żelazko z generatorem pary model Carestyle7 Pro. Używałam je ponad miesiąc, także podczas szycia. Teraz staję przed zadaniem napisania krótkiej recenzji. I od razu przyznam, że nie będzie to opinia, w której wypunktuje plusy z lewej, minusy z prawej, opowiem co mi się w nim podobało a co nie.

Dlaczego?

Bo to nie jest produkt typu „długotrwała matowa pomadka” czy „najnowszy hybrydowy lakier do paznokci”, które u jednych się sprawdzą, a u innych mniej, więc ich ocena jest względna i subiektywna. Żelazko Braun Carestyle 7 Pro to po prostu inna jakość prasowania (choć to prawdopodobnie dotyczy po prostu całej kategorii żelazek ze stacją parową) i trudno doszukiwać się u niego wad. Serio 🙂

Sama stopa żelazka jest bardzo lekka i mimo przewodu dostarczającego parę pod ciśnieniem jest bardzo wygodna, a do tego wyprofilowana tak, aby mogła bez problemu sunąć w każdym kierunku. Żelazko chucha nieprzerwanie gorącą parą pod bardzo dużym ciśnieniem, a spragnieni turbodoładowania mogą dodatkowo użyć trybu „turbo” :). Żelazko dopasowuje też odpowiednią temperaturę do prasowanego materiału i na pewno nie zrobi krzywdy  nieposegregowanym ubraniom rzuconych na górę do prasowania.

O kilku technicznych cechach (np.o tym czy można do niego lać wodę z kranu i o nagrodach dla żelazkowych prymusów) możecie poczytać na stronie producenta. 

Zapraszam na film… 🙂

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawicie pod filmem komentarz, a o kciuki już nie śmiem prosić 😛

Watch this video on YouTube.

Artykuł Jak uszyć kocyk z wypustką // test żelazka Braun Carestyle 7 Pro pochodzi z serwisu oulala.pl.

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.