0

Gościna na Bloom Craft

Zobacz blog

Witajcie Kochani!
Jakiś czas temu, dzięki zabawie na FB, wygrałam kolekcję Oczarowanie marki Bloom Craft. A  w ślad za wygraną przyszło zaproszenie od Uli, właścicielki marki, do zaprezentowana moich prac na firmowym blogu. I tak właśnie ostatnio nastąpił ten dzień.

W ramach mojej gościny zaprezentowałam między innymi takie dwie wielkanocne prace.W kolekcji Bloom Craft można odnaleźć wiosnę, choć taką bardziej w klimacie retro. Dlatego też taka trochę retro jest jedna z moich wielkanocnych kartek. Tekturkowe jajeczka zawiesiłam na ukwieconych gałązkach.

Ciągle jednak miałam niedosyt wiosny, bo zapragnęłam jej soczystego, zielonego oblicza. A takiej zieleni nie znalazłam w kolekcji Oczarowanie. Postanowiłam więc sobie ją dodać sama. I tutaj ukazał mi się kolejny duży plus papierów – delikatna kolorystyka bardzo łatwo da się przekształcić w bardziej dynamiczną i energetyczna wersję za pomocą markerów. Tak jak w mojej drugiej wielkanocnej kartce. Tutaj główną rolę gra stempelek zajączek z pisanką, którego sama zmalowałam.
 

 
Pozostałe prace z kolekcji Oczarowanie zobaczycie w kolejnych postach. A Uli jeszcze raz dziękuję za zaproszenie na Bloom Craft.
 
Pozdrawiam serdecznie!
 
Angi
 

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.