0

Duck

Zobacz blog

Dziś rozpoczęła się moja przygoda z testowaniem produktów. 
Z firmy Streetcom otrzymałam paczkę ambasadorki z produktami z linii Duck. Paczka wyglądała bardzo zabawnie, gdyż była w formie sedesu, zawierała trzy opakowania płynu Duck Power White&Bright, trzy opakowania Duck Fresh Disc Lime, ulotki oraz przewodnik ambasadorki. 
Duck Power White&Bright to płyn czyszcząco – dezynfekujący do toalet, który dzięki podchlorynowi sodu zapewnia higieniczną czystość, lśniącą biel oraz dezynfekcję, a Duck Fresh Disc to zawieszki do toalet, które stanowią bardziej higieniczne i wygodne rozwiązanie ze względu na ich aplikację za pomocą specjalnego urządzenia Push&Pull.

Duck Fresh Discs – zapobiega osadzaniu się kamienia, zapewnia toalecie świeżość, czyści przy każdym spłukaniu i  działa do 720 spłukań. Opakowanie zawiera 6 żelowych krążków oraz aplikator.  Do uchwytu aplikatora możemy dokupić zapasy żelu. Aplikator i uchwyt wykonany jest z dobrej jakości plastiku, aplikator posiada również zdejmowany korek do zabezpieczania aplikatora. Aplikacja żelowego krążka jest bardzo prosta, należy założyć uchwyt na aplikator, tak aby przycisk znalazł się w pierwszym otworze, ściągnąć korek, przystawić aplikator do muszli i nacinać przycisk tak aby przeskoczył do drugiego otworu i gotowe. Taki sposób aplikacji jest bardzo higieniczny i zachęcający do stosowania zawieszek toaletowych, wymiana tradycyjnych kostek toaletowych zniechęca do ich stosowania, z powodu konieczności dotykania zawieszki rękoma. Po spłukaniu toalety krążek żelowy pozostawia miły, świeży zapach oraz delikatną pianę oraz neutralizują zapach moczu. Nie pozostawiają zacieków. Żelowe krążki pomagają utrzymać toaletę w czystości. Krążek zaaplikowałam, a po ok 7 dniach zniknął, także opakowanie starczy spokojnie na 6 tygodni ciągłego użytkowania.
Płyn Duck Power jest przeźroczysty dzięki czemu nie barwi toalety. Konsystencja płynu gęsta, ale swobodnie spływająca po muszli toaletowej. Zapach intensywny (wodorotlenek sodu), ale nie duszący i całkiem przyjemny. Bardzo wygodna aplikacja ze względu na wygiętą szyjkę butelki dzięki czemu płyn dociera do wszystkich zakamarków muszli toaletowej. Płyn pozostawia toaletę czystą i lśniącą. Płyn usuwa kamień i osad w muszli toaletowej. Zawiera wodorotlenek sodu, aplikując go należy uważać, gdyż jest to substancja żrąca i może poparzyć skórę, wdychanie oparów tez jest niebezpieczne, powoduje duszności czy łzawienie oczu. Płyn należny trzymać z dala od dzieci i zwierząt.
Produkty Duck są bardzo dobrej jakości i w bardzo przystępnej cenie (opakowanie Duck Fresh Discs to 8,99 zł), śmiało mogę je polecić bo u mnie sprawdziły się w 100 %. Aby zapewnić maksymalną higienę toalety warto stosować je równocześnie.


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.