0

DOMOWE BIURO W BIELI #2 + PÓŁKI I PÓŁECZKI

Zobacz blog

Być freelancerem, to być wolnym człowiekiem
Pracuję w domu i dzięki temu, nie muszę wydawać pieniędzy na przejazdy, nie płacę za benzynę, nie marznę na przystankach (jak to było w poprzedniej pracy), nie stresuję się.
Jestem typem jednostki wybitnie niezadowolonej z pracy w kieracie, z wiecznie nadąsaną szefową i w hałasie, od którego jeszcze dźwięczy w uszach długo, po dotarciu do domu.
Freelancing to mój wybór, nikt mnie do tego nie namawiał, nikt nawet nie wiedział, co po cichu kombinuję, tak po prostu, z dnia na dzień stałam się freelancerką. Lubię działać z zaskoczenia i działam tak już od 4 lat.

Gdzie  poupychać firmowe szpargały

Domowe biuro powinno być maksymalnie funkcjonalne, oczywiście jego wystrój i wyposażenie zależą od rodzaju pracy. U mnie, kluczową rolę odgrywają książki, publikacje, kserokopie, masa segregatorów, magazynów branżowych, gdzie to zmieścić?
No właśnie, nie jestem skłonna do szarżowania przestrzenią i zabawy w designerski nieład, bo to dla mnie zwykły przejaw niechlujstwa, tak jak poniżej. Dla miłośników swobody, moje słowa będą bluźnierstwem, ale co tam, nie znoszę bałaganu, nawet poczynionego w twórczym uniesieniu.

Porządek i mądrze zagospodarowana przestrzeń
W pięknie utrzymanym miejscu pracy, z przyjemnością można oddawać się twórczej wenie. Lubię, gdy wszystko jest na swoim miejscu. 

(Foto: Pinterest)

Co o tym myślicie? Czy macie podobne zdanie czy zupełnie odmienne?

copywritingŚLEDŹ copywritingOBSERWUJ copywritingZAGLĄDAJ copywritingINSPIRUJ SIĘ
Nie kopiuj bez zezwolenia, skontaktuj się ze mną i w przypadku wykorzystania treści, podaj źródło pochodzenia informacji.
Image and video hosting by TinyPic
Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.