0

Dokąd idzie sobie słoń? Ślubny tryptyk

Zobacz blog
Witajcie 🙂

Dzisiejszy wpis miałam zamieścić w ubiegłą niedzielę. Zeszło mi się do dzisiaj 😉
Chyba będzie dłuższy niż wszystkie ostatnie razem wzięte 😉 Naszło mnie na gadanie 🙂 Dziękuję za wszystkie pochwały moich sztucznych (znaczy stemplowanych storczyków). Co do żywych – dziękuję za wszystkie porady – robiłam już z nimi cuda – od przesadzania, nawożenia różnymi specyfikami, zmiany miejsca, grożenie…. No nic nie daje rady 🙁 Złość mnie bierze, bo te kwiatki wyjątkowo lubię. Wicie, że moje mają nawet imiona? Kartek póki co jeszcze nie nazywam 😉

No dobrze ale miało być o słoniu. Takim słodkim małym słoniku 🙂

Na ślub sobie idzie proszę Państwa 🙂 Ale nim dojdzie opowiem Wam pokrótce dla Kogo tak idzie 🙂 Kiedy poznałam Kamilę stało się dla mnie jasne, że jest niesłychanie skromną, pełną delikatności, młodą kobietą. Kiedyś powiedziała mi, że lubi zielony, choć ta zieleń jakby w ogóle do niej mi nie pasowało. Z czasem oznajmiła, że za mąż wychodzi i z tej oto okazji właśnie idzie sobie słoń.

Ponieważ Kamilka jest wyjątkowa, chciałam i ja stworzyć dla Niej coś wyjątkowego – z jednej strony delikatnego, z drugiej zielonego (!!! o zgrozo – pamiętacie moje zamiłowanie do zieleni ;/), ale kiedy już zabrałam się do pracy jakoś tak dziwnie od razu wiedziałam co powstanie. Uwielbiam tworzyć z myślą o Kimś, Kogo dobrze znam. Mam wrażenie, że wtedy takie prace oddają charakter danej Osoby.

Nie zanudzam już dłużej 🙂 Choć musicie mi wybaczyć – posty o tematyce lekkie odeszły już w niepamięć 🙂

Cała Kamilkowa kolekcja…

po raz pierwszy do kompletu zrobiłam też mundurek na flaszynkę. Od zawsze jak tylko widziałam np. u Moniki Jakubowskiej  baaaardzo mi się takie dodatki podobały, postanowiłam spróbować zrobić i ja. I muszę pwowiedzieć, że… wygląda to naprawdę elegancko!

Mam nadzieję, że dobnęliście do końca 🙂

Mój komplet posyłam na wyzwania:

Scrapsonic 15.09

– Eco Deco 13.09

 – I`m Roses Challenge Blog 8.09

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *