0

DIY: kuchenny zwierzyniec do przechowywania

Zobacz blog
    

  
Takie zabawy to ja lubię. DIY ekspresowe, przyjemne i bardzo praktyczne. To cechy, które cenię sobie w moich przemianach najbardziej. Wyjątkowo jednak lubię praktyczność. Ograniczona ilość miejsca do przechowywania i jednocześnie za mało przestrzeni na „ozdobniki” zmusza do łączenia ze sobą wielu różnych cech w przedmiotach codziennego użytku. Bywa tak, że na przedmioty  jedynie miłe dla oka absolutnie nie ma miejsca. Tak jest w moim przypadku, więc kombinuję jak mogę, żeby łączyć przyjemne z pożytecznym.
         Dziś na świeczniku (a może raczej na półce) szybka zamiana zwykłych słoików w….ciekawe słoiki. Prosta sprawa, z którą poradzi sobie każdy.
        

          Najważniejszymi składnikami przepisu są figurki oraz farba. Figurki dowolne- zależy co nam w ręce wpadnie. Ja swoje „pożyczyłam” od syna. Trafiło na 2 indyczki, słonia, krowę i hipopotama. Jeśli chodzi o farbę, najlepsza będzie w sprayu. Po uprzednim przyklejeniu figurek do pokrywek mocnym klejem przystępujemy do pokrycia ich farbą. Ilość warstw zależy od farby i kształtu figurek. w moim przypadku to 3 warstwy.

I gotowe.

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.