0

7 RZECZY, KTÓRE ZWRÓCIŁY MOJĄ UWAGĘ W TYM TYGODNIU #4

Zobacz blog
Tym razem moje odkrycia to istny misz-masz. Nie skupiałam się w tym tygodniu na niczym konkretnym, ale  cały czas pozostaję w temacie szycia (i przeróbek). Zapraszam!

1. http://moldesedicasmoda.blogspot.com/p/modelos.html
Modelos, modelos. Nie, ja też ani słowa nie rozumiem po hiszpańsku, ale język nie jest przeszkodą przy szyciu. Tłumacz googla jakoś tam sobie radzi (Kali dużo się domyślać), a resztę można sobie na bazie własnych umiejętności wykombinować. Na stronie można nie tylko pobrać gotowe wykroje, ale także zainspirować się przeróbkami odzieży (wystarczy oglądać obrazki – z doświadczenia wiem) (:
2. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3177585
Link do sklepu bławatnego na allegro, który dostałam od Karoliny z Sew Quest. Przetestowany wielokrotnie, również przeze mnie ostatnio. Jestem zachwycona otrzymaną tkaniną, więc się z Wam dzielę. 
3. http://www.swellmayde.com/2011/03/diy-envelope-clutch.html
Jestem miłośniczką prostych krojów. Proste nie znaczy prostackie, co udowadnia powyższy tutorial na kopertówkę z jednego kawałka tkaniny! (ewentualnie można dołożyć podszewkę i usztywniacz jeśli zajdzie potrzeba). W prostocie siła 🙂
4. http://thefeltedfox.blogspot.com/2013/09/the-felted-fox-goes-to-norway.html

Ostatnio chyba modne są takie „kształtne” poduszki. A jeśli nie, to na pewno będą. Powyżej kurs na poduszkę-liska.

5. http://www.craftbuds.com/fabric-corner-bookmarks/
Coś dla moli książkowych – ciekawy pomysł na zakładkę. Nie wiem czy się sprawdza (nie spada itp. itd), ale chętnie przetestuję.

6. http://www.brit.co/diy-ombre-tights/
Absolutnie się zakochałam w takich rajstopach! Fantastyczne są 🙂 Przy pierwszej okazji biegnę po białe rajtki i farbki do tkanin.

7. http://styledigger.com/2014/02/jak-pisac-posty-14-wskazowek.html
Tym razem w ‚linku blogerskim’ ważna sprawa. Style Digger opowiada o tym, jak pisać posty – rozsądne rady, warto je przemyśleć i wybrać, co możemy zaaplikować do swojego systemu blogowania.

Pozdrawiam serdecznie!

PS To ostatni post z cyklu niedzielnych linków. Póki co, nic nowego nie zapowiadam, ale obiecuję, że dam znać, jak tylko nowy serial wpadnie mi do głowy.
Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.