Astell&Kern Kann Cube Czarny

7,499.00

Opis

Astell&Kern Kann Cube Czarny

Najważniejsze cechy:• niezwykle wydajny wzmacniacz o niskim poziomie szumów sprawia, że KANN Cube jest niczym przenośna elektrownia audio• podwójne przetworniki cyfrowo-analogowe ES9038PRO, flagowe układy DAC SABRE firmy ESS stworzone dla sprzętu klasy pro• 5-pinowe wyjście Mini XLR zapewniające jeszcze mniej szumów• 32bit / 384 kHz, obsługa natywnego DSD256• możliwość aktualizacji firmware (OTA) Twoja przenośna elektrownia audioKANN CUBE oferuje 3 różne opcje mocy wyjściowej do wyboru: High / Mid / Low, które potrafią napędzić dowolne słuchawki o niespotykanej dotąd mocy w żadnym przenośnym urządzeniu – 12 Vrms dla wyjścia zbalansowanego i 6 Vrms dla niezbalansowanego. Aby zapewnić naturalne i neutralne doznania dźwiękowe przy minimalnych zniekształceniach, nowo zaprojektowany wzmacniacz operacyjny oraz regulacja głośności IC zarządzają mocą w sposób optymalny i efektywny. Podwójny DAC ESS ES9038PRO SABREKANN CUBE wykorzystuje dwa 8-drożne przetworniki cyfrowo-analogowe ES9038PRO, jeden dla lewego i jeden dla prawego kanału. Ponieważ każdy układ DAC wysyła sygnał audio 8 drogami przez blok analogowy AMP Astell & Kern, doświadczasz nieograniczonej sceny dźwiękowej i pełnej głębi oryginalnego wykonania muzycznego. Seria SABRE PRO przeznaczona dla najwyższej klasy audiofilskich i profesjonalnych urządzeń studyjnychSeria przetworników cyfrowo-analogowych ESS SABRE PRO (DAC) jest przeznaczona dla najwyższej klasy audiofilskich i profesjonalnych urządzeń studyjnych. Seria SABRE PRO wyznacza nowy standard w dziedzinie high-endowego audio, oferując najwyższy w branży zakres dynamiki (DNR), z imponująco niskim poziomem całkowitych zniekształceń harmonicznych plus szum (THD + N) w 32-bitowym, 8-kanałowym przetworniku cyfrowo-analogowym. Wszystkie przetworniki cyfrowo-analogowe PRO SABRE posiadają opatentowaną 32-bitową technologię HyperStream DAC firmy ESS, która zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i najlepszą w branży wydajność. Wysokiej jakości odtwarzacz audioESS posiada dwie główne linie układów DAC – „SABRE PRO” dla systemów audiofilskich i „SABRE HIFI” dla urządzeń mobilnych, takich jak smartfony LG V10, V20, V30 lub niedrogie DAP’y. Przetworniki SABRE PRO są rzadko używane do DAP’ów, natomiast głównie stosowane są w systemach Pro-Audio lub tradycyjnych produktów Hi-Fi. ES9038PRO to najnowszy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS w linii SABRE PRO. KANN CUBE to pierwsze urządzenie typu DAP, w którym zastosowano przetworniki DAC SABRE PRO w podwójnej konfiguracji, dedykowane dla 8 kanałów dla lewej i 8 kanałów dla prawej strony. 5-pinowe wyjście Mini XLR zapewniające jeszcze mniej szumówKANN CUBE oferuje 5-pinowe złącze mini XLR po raz pierwszy w odtwarzaczu Astell & Kern. Dzięki jeszcze niższemu poziomowi szumów i wyższemu poziomowi sygnału na wyjściu audio przez połączenie XLR, możesz cieszyć się czystym i wyraźnym odtwarzaniem dźwięku. Złącze to oferuje też łatwiejsze połączenie z domowymi systemami audio i głośnikami aktywnymi ze złączami zbalansowanymi. Nowoczesny designPrzeciwległe, prostokątne kształty KANN CUBE nie służą wyłącznie jego charakterystycznej estetyce. Podkreślają one rolę urządzenia poprzez umieszczenie funkcji odtwarzacza we właściwym miejscu dla bardziej intuicyjnej obsługi i lepszej użyteczności, zapewniając jednocześnie poczucie estetycznej równowagi. Dążenie do połączenia i spójności formy i funkcjonalności jest podstawą filozofii projektowania Astell & Kern. Łącząc wydajność urządzenia wraz z jego potężnym wzmacniaczem, KANN Cube zapewnia szczytowe osiągi wśród całej gamy odtwarzaczy Astell & Kern. Dodatkowo, jego mocny i solidny design wyróżniają go w sposób ewidentny.

Ceneo

Sprzęt RTV

Sprzęt przenośny

Odtwarzacze mp3 i mp4

Astell&Kern Kann Cube Czarny

samsung nq50k3130bb
, xiaomi mi 8 6/128
, zestaw kina domowego 5.1
, 86un85003la
, led gdańsk
, numark mixtrack platinum

yyyyy