0

Żywiołowa czerwień dla zodiakalnego Barana

Zobacz blog

Oj tyle zaległości blogowych, że nie wiem od czego zacząć, ale myślę, że jako pierwszy komplet z ostatnich miesięcy pokażę świąteczny prezent Ewy dla swojej Mamy, która jest zodiakalnym Baranem. Poproszona zostałam, aby cały komplet był elegancki taki by można było w nim wyjść do pracy, ale również i na uroczystość. Kolor czerwony to jeden z ulubionych kolorów Mamy Ewy, dlatego też postanowiłam, aby centralny kamień Agatu był właśnie w tym odcieniu- krwistej czerwieni. 
Komplet ten zawiera tylko naturalne kamienie: Czerwone Agaty i Hematyty oraz hematytowe Toho.
Agat Czerwony dodaje energii, oczyszcza nas z żali i gniewu. Dodaje pewności siebie. Agat uchodzi za symbol bogactwa i długiego, udanego życia. To kamień na stresy , dodaje
optymizmu, odnawia duszę pozwala ujrzeć piękno we wszystkim co nas otacza i czego się doświadcza.
Hematyt uważany w starożytnym Babilonie za Kamień Wojowników. Reprezentuje trwałość, siłę, trzymanie się zasad, poświęcenie, ale też atrakcyjność i osiąganie zamierzonych celów. Potrafi leczyć wszelkie stany zapalne. Wzmacnia odporność na stres i wspomaga dotlenienie organizmu. Pomaga zamienić marzenia w jawę. Bardzo pomocny w równoważeniu energii naszego ciała i ducha. 
Mam nadzieję, że nowa właścicielka jest z niego tak samo dumna jak ja po jego ukończeniu. 


Agaty, Hematyty, Toho
całość podszyta alcantara.
fot. Agnieszka Pietrzyk

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.