0

znowu misie ;)

Zobacz blog

Trzy misie, które zrobiłam jakiś czas temu, wzbudziły zainteresowanie jednej osoby. Pokazywałam je tutaj. Pani poprosiła mnie o zrobienie dla niej trzech takich misiów w niebieskim, brązowym i fioletowym melanżu. Zanim zrobiłam misie, musiałam uzupełnić braki we włóczkach, gdyż miałam tylko brązowy melanż. Ostatecznie misie, które zrobiłam wyglądają tak:Misie pokazałam zamawiającej Pani jeszcze przed przyczepieniem do nich kokardek w celu akceptacji moich wyrobów. Zastanawiałam się czy Pani będzie pasował fioletowy miś ze względu na to, że włóczka miała długie paski białego i fioletowego koloru, więc miś wyszedł bardziej cieniowany niż melanżowy. Kiedy okazało się, że wszystkie misie jak najbardziej się podobają, Pani wybrała kolory kokardek. Chciałam szybko wysłać misie, więc poszłam do pasmanterii, bo nie miałam zielonej tasiemki. Związałam kokardki, zrobiłam zdjęcia na ławce na skwerze i poszłam na pocztę nadać przesyłkę. 🙂 
Pierwszy miś jest zrobiony włóczką Red Heart Bella szydełkiem nr 3,0 i ozdobiony zieloną tasiemką. 

Drugi miś jest zrobiony z włóczki Sweet Baby szydełkiem nr 3,0.

Ostatni miś jest zrobiony podwójną nitką włóczką Diva Missisipi szydełkiem nr 3,0. Zdecydowanie temu misiowi poświęciłam najwięcej czasu ze względu na łączenie melanżowej włóczki w taki sposób, żeby te same kolory nachodziły na siebie.

Wszystkie misie mają około 10 cm wysokości. 
Na zakończenie pokażę Wam jak moi synowie prezentują się w swetrach zrobionych przez mnie. Jakiś już czas temu ochłodziło się i mogłam im założyć swetry. Pokazywałam je tutaj. Zdjęcia miałam już w momencie tworzenia wpisu z poprzednią lalą, ale zapomniałam o nich. Wybrałam jedno, na którym obaj są w trakcie zabawy: 


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.