0

Znowu frywolnie

Zobacz blog

Ogromnie cieszę się, że kolia i kolczyki z poprzedniego posta tutaj podobały się Wam. Dzisiaj kolejna robótka. Może nie jest to biżuteria, ale też czółenka poszły w ruch.
Tym razem zakładka. Wg mnie wzór jest przepiękny.
Pokazywałam już zakładki wysupłane wg niego, ale ta jest moją ulubioną. 

Na końcu doczepiłam dzwoneczek, którego dźwięk zachęca do czytania. 

Książkę zawsze noszę w torebce i gdy tylko czegoś w niej szukam, dzwoneczek przypomina mi o czekającej w odmętach mej torebki – książce.

Już nie mogę doczekać się, kiedy wysupłam następną taką zakładkę.
A tymczasem kolejna odsłona serwetki Renulka.

Niestety mam tylko dwa czółenka a robótek dużo. Napaliłam się na drewniane czółenka ale nie bardzo wiem, gdzie mogę je kupić. Nie chcę kupować przez olx a nie mam namiarów na nikogo, kto sprzedaje takie w sklepie bądź na allegro. Jeśli wiecie o kimś takim – dajcie znać – bardzo mi zależy.
I jeszcze jedna sprawa. Chciałam kupić sobie fajny, mocny kordonek. Obecnie supłam tym, czym dziergałam firanki czyli MUZĄ 20. Zastanawiałam się nad Aidą 20 ale powaliła mnie kolorystyka Special Dentelles ale są chyba bardzo cienkie, więc nie bardzo wiem, z jakim innym kordonkiem można go połączyć. No i czy jest fajny. Chciałabym skupić się na jednej firmie (i w kolorach i w grubości). Czy ktoś coś wie na temat tych kordonków. Albo, czy ktoś może mi polecić jakieś inne, fajne, cienkie? Liczę na pomoc.

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.