0

Witam po długiej przerwie

Zobacz blog


„Diamentowa agrafka musiała na pewien czas ograniczyć swoją aktywność w internecie i skupić się na pracy przy maszynie do szycia i przedświątecznych przygotowaniach. Grudzień minął bardzo pracowicie, a w nowy 2014 r. wchodzimy z szeregiem nowych zamówień i celów do osiągnięcia. DA jest gotowa na nowe wyzwania, a na razie mogę tylko tyle powiedzieć, że przed DA ciekawe projekty do zrealizowania 🙂.”
Witajcie Kochani.
powyższy cytat pochodzi z facebooka, który został opublikowany wczoraj na moim profilu. Jest po trosze usprawiedliwieniem małej aktywności DA w grudniu, a trzeba przyznać, iż był to bardzo pracowity miesiąc.   Obiecane zdjęcia świątecznych szyjątek zamieszczę jutro jak tylko obrobię fotki.

W najbliższym czasie DA będzie zajęta wykonywaniem dużego zamówienia dla pewnej firmy z Krakowa, następnie czeka mnie inne niemałe wyzwanie związane z promocją pewnego portalu. Nie chcąc zapeszyć o szczegółach poinformuję Was niebawem. Mogę zapewnić, że będzie co oglądać :).

DA szyje teraz 10 osobowy zastęp królików, zgodnie z zamówieniem każdy ma być inny, więc zlecenie jes bardzo ciekawe, które nie tylko pozwoli mi jako twórcy zaprezentować owoce pracy moich rąk i wyobraźni na niniejszym blogu, ale jest też w pewnym sensie próbą moich sił. Każde wyzwanie przecież jest na wagę złota, ponieważ dzięki temu można iść do przodu i rozwijać skrzydła.

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.