0

W czerni i bieli

Zobacz blog

No i po Świętach. U nas w domu odbyły się pod znakiem epidemii chorób wszelakich, łącznie z bostonką, która dopadła i mnie. No nie życzę nikomu! W  głowie mam sto tysięcy nowych pomysłów, na regałach dziesiątki metrów pięknych tkanin i… I ręce nie działają, jak powinny, a do tego TRZEBA ROZLICZYĆ DOTACJĘ! Jeśli chcecie poczytać, o mojej drodze do dotacji, to niedługo zapewne pojawi się wpis. Choć moje emocje są jeszcze na dwóch mega skrajnych biegunach i nie wiem, czy to dobry moment na opisywanie całego procesu, to myślę, że jednak TAK! Bo zapewne po Nowym Roku, tak gdzieś w okolicach lutego pojawią się kolejne projekty i możliwość zdobycia dofinansowania lub podniesienia swoich kwalifikacji, więc warto wiedzieć… Ale to następnym razem 😉 A dziś w roli głównej białe serca z czarną koronką 😉 To jest właśnie to zamówienie specjalne od Pani Ani, o którym wspominałam w poprzednim wpisie.
Pani Ania napisała do mnie, że wpadły jej w oko moje serca, ale ona by potrzebowała białe z czarnym akcentem, bo tak jej by się najlepiej wpasowały w klimat sypialni. No to proszę bardzo: zaproponowałam połączenie białej bawełny z czarną koronką.
Serca są już u Pani Ani i dostałam wiadomość, że „Serduszka prezentują się pięknie”. Bardzo się cieszę i polecam się na przyszłość 🙂

A już w następnym wpisie junk journal, który poczyniłam dla Sis jako prezent pod choinkę. Ciekawi? Zapraszam jeszcze do sklepiku T-Bags na zakupy po breloczki i plecaczki 😉 Pozdrawiam, PA!

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.