0

Testowanie produktów Sanex

Zobacz blog

Dziś coś innego, to co kobiety lubią najbardziej czyli kosmetyki :).
W ramach testowania Streetcom oraz Sanex, dostałam do wypróbowania i podzielenia się ze znajomymi, rodziną kosmetyki Sanex: żeli pod prysznic Sanex Dermo Pro Hydrate i antyperspirantów Sanex Total Protection 7in1.

Ucieszyłam się bardzo ponieważ moja skóra nie toleruje wszystkich kosmetyków, a Sanex zapowiadał się obiecująco i się nie pomyliłam :).
 Wieczorem po otrzymaniu paczki oczywiście co pierwsze zrobiłam? Wzięłam prysznic z żelem pod prysznic Sanex i…pozytywnie się zaskoczyłam. Pachnie delikatnie, nie pieni się mocno co jest dla mnie dużym plusem. Po kąpieli czuć było na skórze delikatny zapach, ale co najważniejsze nawilżenie. Nie szczypała mnie skóra jak to zazwyczaj bywało przy próbowaniu innych kosmetyków. Ogólnie mówiąc jestem zadowolona i ciesze się, że mam szansę próbowania tych kosmetyków. Może akurat znalazłam coś dla siebie? 

Drugi do próbowania poszedł w ruch roll-on czyli kulka pod pachy. Zapach ten sam co żel pod prysznic, brak alkoholu w składzie. Dla osób z delikatną skórą wiadomo podstawa . Nie brudzi ubrań, nie zostawia takiego uczucia klejenia się pod pachami, szybko się wchłania. 

Co dla mnie najważniejsze kosmetyki Sanex mają rekomendację dermatologów, są delikatne i bez alkoholu. Żel głęboko nawilża, zapobiega utracie wody, zawiera kwas mlekowy, glikol kaprylowy, siarczan cynku i naturalne, identyczne z występującymi w skórze, czynniki nawilżające. Wszystkie te składnik są naukowo potwierdzone .

W dezodorantach znajdziecie sole glinu, cyklometikon oraz polidimetylosiloksan które mają właściwości emolientów: zmiękczają skórę, wzmacniają barierę przepuszczalności wody. 

Dla mnie super, polecam serdecznie i zachęcam do spróbowania. Kto wie może i Ty zakochasz się w tych produktach tak jak i ja .

Pozdrawiam Kasia :).


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.