0

TALIZMAN KRAWCOWEJ :D

Zobacz blog


Cięcie, faktura, lutowanie, montaż…. to tak w dużym skrócie 🙂 , zanim jednak te czynności nastąpiły to rozpętała się istna burza, pomysłów, inspiracji, sugestii, upodobań. Za naturalną burzą nie przepadam, za to tę twórczo-kreatywną bardzo sobie cenię, sama z niej dużo wynoszę dla siebie, rozwój, wiedzę a jednocześnie poznaję i badam preferencje klienta. Słuchanie, a w tym przypadku czytanie co klientka ma do przekazania, pozwoliło mi na dobre, o czym już zapewne wspominałam,  przygotowanie i wykonanie projektu szytego na miarę – jak u krawcowej 🙂 

Sama właścicielka prezentowanego dzisiaj naszyjnika dobrze wie co to znaczy, bo też szyje, a jest nią jedna z Was 🙂 Karolina, którą możecie znać z bloga szWaczka. Zajrzyjcie do niej koniecznie bo tam powstają  i dzieją się fajne rzeczy np. ja stałam się fanką szytych przez nią bloombersów (o nich w kolejnym poście niebawem).

Karolina zrobiła sobie prezent na Dzień Matki, od swojej małej córeczki Zuzi. Zapewne będzie nieco zaskoczona, kiedy podrośnie, a mama będzie opowiadała jej historyjkę pewnej Krófki Majki, która to wycięła dla mamy taki mały rodzinny talizman. 

Naszyjnik zachowuje wszystko to co Karolina sobie ceni, minimalizm, surowość, szarość, czerń a jednocześnie daje wyraz miłości i spójności rodzinnej (trzy serca), Zuzia owoc tej miłości (napis WITH LOVE ZUZIA, ten napis pojawił się w tym projekcie i to dzięki niemu powstał ten dzisiejszy) i sami rodzice (zawieszki inicjały imion rodziców).

Karolina zdążyła się już pochwalić naszyjnikiem na swoim INSTAGRAMIE 😀

A teraz ja zapraszam Was do oglądania 🙂 
komentowanie mile widziane, wręcz wskazane, uwagi, sugestie, krytyka itp., itd 🙂SAW SILVER
CIĘCIE
SILVER HAMMERED TEXTURE
MŁOTKOWANA OZDOBNA POWIERZCHNIAOXIDIZE SILVER
OKSYDOWANIE/PRZYCIEMNIANIE SREBRA


SILVER NECKLACE MOTEHER'S DAY GIFT
NASZYJNIK –  SREBRNA ZAWIESZKA 3 CM ŚREDNICA, DŁUGOŚĆ RZEMYKA 80 CM


NASZYJNIK NA DZIEŃ MATKI
3 x ♥

BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI
INICJAŁY RODZICÓW

SILVER PENDANT WITH LOVE ZUZIA
WITH LOVE ZUZIA


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.