0

Stylizacje marcowe

Zobacz blog

Tak, wiem, ostatnio jakby z życia blogowego się wycofałam. Miałam ostatnio trochę przygód z komputerem, przez co nie miałam możliwości opublikowania zdjęć z aparatu i mogłam polegać tylko na tych z telefonu. Komputer dopiero pod koniec miesiąca odzyskałam. Wpisy, które w marcu publikowałam na blogu udało mi się przygotować tylko dzięki temu, że miałam wcześniej zrobione do nich zdjęcia, już po obróbce i na dysku Google. Także dlatego nie pokazywałam stylizacji, bo miałam wątpliwości, czy nadają się one do pokazania.
Ostatecznie po długim namyśle zdecydowałam, że jednak je tutaj opublikuję. Stwierdziłam, że wyglądają całkiem nieźle. Także zaczynamy:)
Początek marca przywitał nas siarczystym mrozem, który miałam okazję przeczekać w górach. Na szczęście już 2 jego tydzień przyniósł nieco cieplejszą pogodę, dzięki której można było odstawić grube bluzy i zimowe buty, a przywitać się z botkami i (wreszcie) założyć pomarańczową bluzkę z falbaną, na którą bardzo czekałam:)

Bluzka: DIY
Spodnie: DIY
Botki: Wojas
Torebka: CCC
Bluzka ta spodobała mi się tak bardzo, że założyłam ją ponownie na spacer rodzinny po Parku Łazienkowskim. Tym razem co prawda z długimi butami, gdyż wróciło zimno i inaczej się nie dało. O kurtce wiosennej też można było zapomnieć, lepiej było ubrać zimowy płaszcz:

Płaszcz: Monnari
Bluzka: DIY
Spodnie: DIY
Szalik: Diverse
Buty: Kazar

Marzec ogólnie był bardzo zimny aż do końca, przynajmniej w porównaniu do poprzednich lat. Na zimne dni jak znalazł była moja składana bluza, którą bardzo przyjemnie się nosi i nawet ciemną stylizację znacznie urozmaica. Dobrze, że z tych resztek postanowiłam uszyć właśnie ją, a nie spódniczki:)

Bluza: DIY
Spodnie: DIY
Torebka: CCC
Buty: Kazar

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.