0

Stylizacje majowe

Zobacz blog

Z radością stwierdzam, że ciepła, słoneczna pogoda bardzo ładnie zmotywowała mnie do większej ilości zdjęć stylizacyjnych. W ciepłe, słoneczne dni aż chce się wyjść na zewnątrz i robić zdjęcie w pięknym, ukwieconym plenerze. Oby tak dalej:)  Zapraszam na przegląd, co nosiłam w tym miesiącu.

Maj zaczął się się od wyzwania grupy Phenomenal Us, którego tematem przewodnim była stylizacja z męskim akcentem. Myślałam, że będę mieć problem ze znalezieniem w mojej szafie czegoś, co będzie pasowało do tematu, a tu niespodzianka! Pierwsze rzeczy, które wpadły w moje oko i ręce okazały się odpowiednie:)

Na potrzeby stworzenia „męskiej” stylizacji wybrałam czarne spodnie i krótką kurtkę z krepy wełnianej, która dodaje całości pazura. Termin wyzwania zbiegł się akurat w czasie z maturami i tak mi przez myśl przeszło, że gdybym była tegoroczna maturzystką, to tak właśnie ubrałabym się na egzamin:)

Kurtka: DIY
Bluzka: DIY
Spodnie: DIY
Buty: Prima Moda
Później, jak dla przeciwwagi, ubrałam stylizację bardzo kobiecą i jednocześnie wygodną. Ołówkowa spódnica w drobny wzór została bardzo ładnie wyeksponowana na tle czarnej bluzki z koronkową wstawką i wiązaniem z przodu. I po raz pierwszy w tym roku odważyłam się także na odkryte buty:

Bluzka: n/n
Spódnica: DIY
Klapki: H&M
Torba: Jacqueline Riu
Drugie wyzwanie grupy Phenomenal Us w maju dotyczyło folkloru. Z tym tematem było odwrotnie, niż z męskim akcentem, bo myślałam, że znalezienie odpowiednich rzeczy to będzie pestka, a tymczasem zestaw, który udało mi się uwiecznić to chyba 5 opcja, jaką przymierzałam. Jestem z niej jednak bardzo zadowolona, bo pokazuje folklorystyczne inspiracje w nowoczesnym i praktycznym wydaniu:

Bluzka: DIY
Spódnica: DIY
Buty: H&M
W maju udało mi się ukończyć 3 rzeczy, których na blogu jeszcze nie opublikowałam. Jedną z nich są te oto szare, satynowe spodnie, które nosi się cudownie w upalne dni. Pod wpływem panujących obecnie trendów wróciła moja chęć do eksperymentowania z takim fasonem:)

Bluzka: DIY
Spodnie: DIY (wkrótce na blogu)
Klapki: H&M
Torba: Jacqueline Riu

Bluzka: DIY
Spodnie: DIY (wkrótce na blogu)
Buty: Ryłko
Torebka: CCC
Pomyśleć, że w zeszłym roku maj był taki zimny, że jeszcze w połowie miesiąca nosiłam jesienny płaszcz i botki. A teraz, jak dla odmiany, można było ubrać nawet bluzkę na ramiączka i bez żakietu ani kurtki iść na miasto i nie zmarznąć:)

Bluzka: DIY
Spodnie: Orsay
Sandałki: H&M
Torba: Jacqueline Riu

A na rower i przejażdżkę po pobliskim lesie wybrałam już bardziej sportowy zestaw:

Bluzka: Reserved
Spodnie: DIY
Buty: Ryłko
Torebka: DIY

Dalej

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.