0

Stać się Panią swojego losu

Zobacz blog

Dzisiejszy wisior jest zrobiony dla Pani Stanisławy, która zamawiając chciała coś nietuzinkowego dla swojej synowej- Pani Agnieszki. Oryginalnym prezentem stał się wisior sutaszowy z czarnymi Onyksami- elegancki pasujący na wieczorne wyjście, ale również jako dodatek do ubioru do pracy w banku. Inspiracją do powstania wisiora stał się klucz wiolinowy, który symbolizuje radość z życia, szczęście oraz pozytywne nastawienie do życia. 
Czarny Onyks jest kamieniem „wewnętrznej siły”- pozwala stać się Panią swojego losu. Energia jaką ma w sobie wzmacnia wytrzymałość i odporność przy wykonywaniu trudnych i złożonych projektów. Pasuje do ludzi bardzo aktywnych zarówno w życiu zawodowym jak i w prywatnym. Onyks zatem jest wspaniałym kamieniem dla ludzi wykonujących stresującą pracę- menadżerów, sportowców, specjalistów czy osób z obsługi klienta. Osoby takie potrzebują trafnie podejmować decyzję, zwracać uwagę na szczegóły. Czarny onyks to kamień również dla uczniów i studentów, prawników czy informatyków, pomaga w skupieniu na detalach, dodaje cierpliwości i uczy samodyscypliny. 
Dlatego myślę, że wisior zaprojektowany specjalnie dla Pani Agnieszki idealnie pasuje do naszej jubilatki. Składam Serdeczne życzenia i radości w noszeniu wisiora. 

Wisior wykonany został z kamieni naturalnych- Onyks oraz z koralików Toho i Preciosa, metalowej zawieszki i zapięć, zawieszony na woskowanych sznurkach. 
fot. Agnieszka Pietrzyk


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.