0

Sprawdzony sprzedawca: kamini.pl

Zobacz blog

Cześć!
Dzisiaj tym razem o sprzedawcy, u którego zamówiłam 8 motków włóczki. Może komuś przyda się moja opinia 🙂 Nie jest to reklama, a raczej chwalipięctwo, bo pokażę moje zakupy 😀

Z racji tego, że skończyły mi się praktycznie wszystkie ważniejsze kolory, postanowiłam zamówić brakujące motki w sklepie Kamini. Nie było to moje pierwsze zamówienie, ani nie ostatnie u tego sprzedawcy 🙂 Oto moje zakupy:

(wybrane kolory: 4-2202 Czerwony, 24-2271 Zielony, 5-2201 Róż, 14-2207 Śliwka, 33-2201 Żółty, 1-2200 Biały, 7-2100 Czarny, 25-2218 Seledyn/mięta)

Zdecydowałam się na rodzaj Kotek z tego względu, że wiem, jak wyglądają na żywo, a i dobrze mi się na nich pracuje. Jestem bardzo zachwycona kolorami, są takie żywe i soczyste 🙂 W stacjonarnych pasmanteriach takie kolory nie zawsze są dostępne od ręki, dlatego wszystko co było mi potrzebne zamówiłam przez internet. Włóczki bardzo szybko przyszły i nieważne, czy zamawiam za pobraniem, czy z wpłatą na konto. Ze sprzedawcą nie miałam żadnych problemów, przychodzi to, co zamówiłam.
Moje łapki rwą się do robótek i powoli powstają pierwsze projekty, które kiedyś sobie wyrysowałam w moim szkicowniku:

Uciekam do robótek! 😀


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.