1

Ślubnie – karteczka i serduszka

Zobacz blogZobacz blog
Witajcie Kochani,
Dziś ostatnie sierpniowe prace, kartka sztalugowa z okazji ślubu w pudełeczku, a jako dodatek  z drewniane serduszka z życzeniami.

Niestety dysponuję tylko zdjęciami zrobionymi w ostatniej chwili przy przekazywaniu zamówienia
Kartka w srebrno błękitnej kolorystyce. Połyskliwe tło, tiul, perełki, motyl i margaretki, w których tym razem środki zrobiłam niebieskie. Pudełko miało być białe, ale zabrakło białego brystolu, więc ratowałam się szarym i myślę, że wyszło to całkiem nieźle.

W czasie robienia kartki okazało się, że potrzebny jest jeszcze jakiś drobiazg, który będzie mogło wręczyć dziecko przy składaniu życzeń. Miało to być coś niedużego, zastępującego kwiatek, ale nie było pomysłu co to ma konkretnie być. Czasu na zastanowienie i wykonanie było niewiele, więc ostatecznie powstały takie serduszka na patyczkach, które mogą później być ozdobą np. kwiatków w doniczkach:) Związane kokardą ładnie się prezentują i są wygodne do wręczenia:)
A na koniec jeszcze coś innego – drewniane tabliczki dla małych księżniczek:) Powstały takie cztery i wszystkie od razu poszły w świat. I będą następne… Dużo tych księżniczek ostatnio:D:D:D
To wszystko na dziś.
Pozdrawiam cieplutko i do następnego:) pa!:)

DalejArtykuł Ślubnie – karteczka i serduszka pochodzi z serwisu Polskie Rękodzieło.

Dalej

1 thought on “Ślubnie – karteczka i serduszka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *