0

Skrzynka na wino

Zobacz blog

Oj dawno mnie tu nie było… oj dawno! Wierzcie mi lub nie, ale z zamiarem napisania posta walczyłam od kilku tygodni. Brakowało motywacji, pomysłu… ale za to rączki pracowały. Dzisiaj pokażę Wam kochani prezent, jaki zrobiłam dla naszego kochanego akademickiego Duszpasterza 🙂

Choć urodziny nasz ksiądz miał, jak jeszcze było ciepło :), to zdjęcia publikuję dopiero teraz. Ehhh… tak to jest, jak się ciągnie 105 rzeczy na raz. Nie obiecuję, że się poprawię, bo później wychodzi z tego co wychodzi. Ale mogę już poinformować, że będzie troszkę nowości 🙂 Zabawiłam się ostatnio frywolitką no i coś tam mi nawet wyszło 🙂 a co to takiego, to dowiecie się może następnym razem 🙂 Zaczęłam też nowy projekt hafciarski z motywem świątecznym, bo stary (wanienne panny L&L) już skończyłam. O ile będę miała chwilę na zrobienie zdjęć (bo jak wracam z pracy, to jest już ciemno i zdjęcia nie wychodzą zbyt ładne) to się pochwalę 🙂

Zrobiłam też już jedną dość sporą dekorację świąteczną / prezent dla gościa duszpasterskiego, ale nie będę zdradzać więcej szczegółów 🙂 O wszystkim postaram się sukcesywnie was informować.

A tymczasem, wrzucam kolejne zdjęcia skrzyneczki 🙂 Boki pomalowałam jasnoszarą farbą i złamałam ją kolorem białym i ciemnym popielem. Wieko z kolei jest całe białe, bez cieniowania. Serwetka z motywem przystani (wykorzystałam pierwszą i drugą warstwę serwetki, dzięki czemu uzyskałam jakby efekt „głębi” miasta. Czasami tak robię, ale tylko wtedy, gdy druk jest wyrazisty, czyli pierwsza warstwa serwetki musi być dosyć ciemna).

Na drugiej stronie życzenia robione metodą transferu, ale że nie wyszły zbyt wyraźnie, to poprawiłam je markerem. I tu zonk… bo przy lakierowaniu jak widzicie marker mi się rozpłynął. Nauczka na przyszłość – sprawdź zanim coś zrobisz. No ale Xiędzu się podobało, a to najważniejsze!


Do następnego razu! 🙂

P.S. Dziękuję, że nawet w czasie mojej tak długiej nieobecności odwiedzaliście mnie i komentowaliście moje posty. To bardzo miłe ! 


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.