0

Schleich 13 742 klacz haflinger

Zobacz blog

Hej, co tam, jak wam życie mija?
Cierpię na chorobę powszechnie zwaną lenistwem lub szkołą. Wracam i nie chce mi się kompletnie nic. Ba, nawet to że siedzę przed kompem niekoniecznie oznacza że chce mi się robić cokolwiek więcej poza pisaniem na discordzie czy innym komunikatorze…
Aczkolwiek pierwszy plakat na ten rok szkolny zaliczony, mianowicie na akcje czytania książek S. Kinga. Wysłałam w 3 wersjach i ewentualnie mogę pokazać wersje która zostanie zatwierdzona, nauczycielka zachwycona, ale nie chwalę się bo ja nie uważam swoich prac za dobre. No cóż do końca technikum jeszcze parę latek zostało ale coraz poważniej myślę nad grafiką komputerową jako kierunkiem studiów.
Wróciłam do grania na pbf’ach, dla niewtajemniczonych play by forum, rozgrywka fabularna prowadzona na forum w sposób opisywania tego, co robi nasza postać, tak w mocnym skrócie, w sumie to i rodzaj „role play’a”. Dobry trening pisania. Gdyby ktoś był tego typu grą to mocno polecam to forum bo choć jestem krótko to już bardzo mi się podoba ♥ klik. Znaleźć mnie można pod nickiem Alice Reve.
Kupiłam też karnet na weekend, 7-8 października na PGA+Stars4fans 😀
A teraz przechodząc do figurki:
Klaczka ogólnikowo jest ładna, poza raczej poprawna. Ma plecioną grzywę i ogon, które akurat u tego modelu mi się podobają. Szkoda tylko, że gumki na grzywie nie są pomalowane.

Pysk, szyja, górne partie nóg (te wchodzące już w kłodę) są mało szczegółowe – są to największe wady modelu. Maść jest poprawna.

Detali pyska jest naprawdę mało. Oko do tego oczywiście niestety całe czarne.

Plecenie ogona jest dość ciekawe – od góry warkocz z kwiatowym dodatkiem. Zdecydowanie przypadło mi to do gustu.

Figurka nosi u mnie imię Tarinka. Ma zaznaczone strzałki i płeć.

Haflingerka ma jako tako zaznaczoną klatkę piersiową, niestety sanek jej już brak.

Fajnie wygląda z jeźdźcem 🙂 zdjęcia stare

Co o niej sądzicie? Może najbardziej szczegółowa nie jest, ale ma swój urok.
Zapomniałam się też pochwalić takim małym osiągnięciem ^^
Powstała też i recenzja Lakeviewa w wersji filmowej. Wiem że są w niej błędy, będę je poprawiać w kolejnych filmach tego typu.

Pozdrawiam ^^

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *