0

Refleksyjnie

Zobacz blog

„DOBRZE ZORGANIZOWANA” – 
te słowa chciałabym wymawiać zawsze, gdy mówię o swojej osobie. Niestety na dzień dzisiejszy, jeszcze nie mogę. Czasami mam wrażenie, że życie mnie troszeczkę przerasta. Dom, rodzina, małe dziecko do tego trójka zwierzaków, moje pasje, moje realizacje. Chciałabym znaleźć złoty środek i żeby wszystkie te sfery otrzymały tyle mojej uwagi, ile im potrzeba. 
Trzeba działać, a początek roku jest dobrym okresem na wprowadzanie postanowień w życie.
A jak jest u was, może to ja jestem odosobnionym przypadkiem?!..

W wolnej chwili pstryknęłam dzisiaj fotki w adasiowym pokoju. Łapacz snów w swojej całej okazałości, na razie podwieszam go to nad komodą lub na wieszaku. Jak skompletuję cały „zestaw” dekoracji nad łóżeczkiem, powędruje wraz z nimi na swoje docelowe miejsce.
Podpatrzyłam piękne wytworki na Moimili, i zainspirowana dodałam również własnej produkcji pomponiki i guziczki.
Trafiłam ostatnio na obniżki w zaprzyjaźnionym norweskim sklepie i kupiłam w atrakcyjnej cenie dwa kartonowe pudełka w pięknych dziecięcych pastelkach. Mamy teraz gdzie przechowywać wszystkie wagoniki, tory kolejowe i elementy kolejki, którą przyniósł w tym roku Adaśkowi Św. Mikołaj.
Jak widać na załączonych obrazkach, gama kolorystyczna w dodatkach do pokoiku, „dobiera się sama”. Tak w ramach naturalnej sukcesji.

Ściskam was gorąco

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.