0

Postcrossing

Zobacz blog

 Witam,

Dzisiaj chciałabym na początku pokazać Wam bardzo fajną stronkę, a mianowicie Postcrossing, gdzie można wylosować adres osoby z innego kraju ( lub z Polski) i wysłać do niej kartkę pocztową, a w zamian otrzymujemy po jakimś czasie jedną lub dwie.

 Główną myślą tego portalu jest utrzymanie poczty światowej na obrotach, nie zapominanie o tradycyjnych metodach komunikacji 😉 Okazuje się, że zbieranie znaczków czy pocztówek jest zainteresowaniem wielu osób, ale czy nie lepsze od „czystych” kartek są te z miłymi słowami od obcego w sumie człowieka?

Sama uczestniczę w tym, że tak powiem, projekcie od wakacji, co prawda wysłałam dopiero około 20 kartek, i dziwnym trafek prawie zawsze wylosowuwyję Niemcy albo Rosję, ale mimo to

 dostałam kartki z różnych państw, nawet z Filipin czy USA. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału, wysłaniu chociaż kilku kartek. Tak naprawdę jedyne koszty tej zabawy to znaczki (za granicę zwykły kosztuje 4,5zł, a priorytetowy 5zł) oraz koszt pocztówki.No i kartki pisze się w języku angielskim głównie, może być też inny język.

Jeżeli ktoś by miał ochotę wymienić się ze mną kartkami, zapraszam do prywatnych wiadomości, gwarantuję, że kartę wyślę. Następnym razem, a może jak jeszcze kilka kartek do mnie dotrze, pokażę Wam jakie cuda można dostać i ile miłych słów można przeczytać.

I jeszcze partia bransoletek, które trochę długo czekały na opublikowanie, bo ostatnio w ogóle nie mogę dojść do ładu z bloggerem.Ciągle nie chcą się ładować zdjęcia ani zapisywać posty, dodatki na panelach bocznych, ogólnie zamieszanie niesamowite.

Pozdrawiam,Pati


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.