0

Pokrowiec na ultrabook – 3 na 1

Zobacz blog

Dziś ponownie czas na filc. Tym razem przedstawiam Wam drugi w moim wykonaniu pokrowiec na ultrabook’a. Uszyłam go jako świąteczny upominek dla kolegi z pracy. Cały jest z grubego impregnowanego filcu. Impregnowana strona jest brzydsza dlatego jest od wewnątrz. 
Uszycie tego pokrowca w planach miałam już bardzo dawno. Tak się składa, że mój znajomy ma różne pasje i zainteresowania. Szczególnie kojarzę go z grą na gitarze i jazdą na motorze. Początkowo zastanawiałam się, którą z tych opcji wybrać. Totalnie nie mogłam się zdecydować. Wtedy koleżanka wpadła na extra pomysł, żebym uszyłam etui z 3 „bąbelkami”. W jednym żeby znalazła się gitara, w drugim motor, a w trzecim… Eureka! W trzecim pizza, bo kolega, który stał się właścicielem pokrowca to miłośnik pizzy –  w dodatku od roku pizzy w wersji vege. 
Pomysł na uszycie takiego właśnie pokrowca wcieliłam w życie. I oto co powstało 🙂
Łatwo mi się szyło ten pokrowiec, bo nie musiałam kombinować z załatwianiem wymiarów laptopa. Mam w domu niemal identyczny. Także na wymiar szyty pokrowiec pasuje idealnie.
Na wigilii pracowniczej każdy od każdego dostał upominek świąteczny. Przy moich było trochę śmiechu 😉 A ten prezent okazał się być trafiony w dziesiątkę 🙂

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.