0

Podaruję Ci odrobinę zimy…. – inspiracja dla BloomCraft

Zobacz blog

 Coraz bliżej Święta… powysyłaliście już kartki? Ja część tak, część jeszcze się tworzy. Uwielbiam zwyczaj wysyłania kartek. Ma w sobie coś magicznego, dla mnie jest to też pewien symbol dzieciństwa. U mnie w domu zawsze się wysyłało. Swoje dzieci też staram się uczyć tego by wysyłać na różne okazje życzenia. Niestety w pisaniu życzeń jestem kiepska, ale uważam, że nawet proste dwa słowa ale ręcznie napisane znaczą więcej niż nawet najwymyślniejsze ale wysłane smsem.

Dziś na blogu BloomCraft jest mój dzień z inspiracją. W ramach niej stworzyłam kartkę kopertową z wysuwanym bilecikiem. Jej główna ozdoba to wycinankowy zimowy pejzaż. Białe choinki, oszronione dachy, skrzący się śnieg… każdej zimy do tego tęsknię. Oprócz życzeń chciałam też komuś podarować właśnie część takiego mojego marzenia, pewną historię.
Kartka sama w sobie jest bardzo prosta, robiona wg tutka Gosi ze ScrapButiku. Pobielona dodatkowo gesso, ozdobiona wycinankami i brokatem. Co z tego, że na dworze jest ponuro i deszczowo … u mnie jest mroźnie i zimowo.

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.