0

Peonia rozkwita

Zobacz blog
Witajcie,
w peonie przybyło sporo krzyżyków i staram się jej poświęcić każda wolną chwilę. Dzielę czas między pracą zawodową, czytaniem „Lekcji Madame Chic” i haftem. Z jednej strony cieszę się, że w tym trudnym czasie mogę być wśród ludzi i staram się zachowywać wszelkie środki ostrożności. Z drugiej – już czekam na weekend, żeby móc dokończyć mój haft.

A za oknem już coraz piękniej, krokusy przekwitły, ale obserwuję coraz więcej pąków na krzewach. Dzisiaj w Warszawie trochę popadał deszcz, więc mam ogromną nadzieję, że wraz z nadchodzącą wiosną przyjdą do nas same pozytywne wiadomości.

Zdjęcia zrobiłam chwilę przed nadchodzącą chmurą 🙂 ale stwierdziłam,że tak dawno mnie tu nie było więc nie ma na co czekać….

Było tak:

A dzisiaj:

Na koniec chciałabym Wam polecić fajną, lekką książkę: „Lekcje Madame Chic” Jennifer L. Scott.

Wracam do tej pozycji po raz kolejny. Jest to opowieść jak młoda Amerykanka pojechała na wymianę studencką do Paryża i przeżyła szok kulturowy. Rodzina, która ją przyjęła umiała celebrować życie. Wszystko to co autorka nauczyła się od Pani domu, ujęła w książkę.

Znajdziecie tam fajnie ujęte porady jak stworzyć szafę kapsułową, jak urządzić przyjęcie oraz jak zmienić nasze szare życie w wielką przygodę.

Drugi tom to ” W domu Madame Chic”, a trzeci „Szkoła wdzięku Madame Chic”. Wszystkie już czytałam wcześniej i bardzo Wam polecam. Jest mało książek, do których wracam. Tą czytam już trzeci raz i nadal mnie bawi. Mam nadzieję, że i Wam umili czas.

A jakie książki teraz czytacie, proszę napiszcie w komentarzach, jestem ciekawa Waszych rekomendacji.

Na koniec pozdrawiam Was wszystkich, a w szczególności pracowników służby zdrowia. Wspierajmy się nawzajem. 💗
Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.