0

Pastelowa kratka

Zobacz blog
     Zadręczam Was ostatnio bransoletkami, mam nadzieję to jak najszybciej zmienić, bo widzę, że statystyki na tym cierpią :’) Jednak co począć, gdy nie ma się nic innego do pokazania?
W poniedziałek zbiera się rada pedagogiczna i ten semestr nareszcie się skończy. Tydzień będzie luźniejszy, choć w sumie kto wie co nauczycielom przyjdzie jeszcze do głowy przed feriami.

     Bransoletka z rzemieni, które dawno, dawno temu kupiłam w Pasarcie. Myślałam wtedy, że znalazłam świetny sklep z dużym wyborem i niskimi cenami, jednak nie mogło być tak pięknie. Przestrzegam Was przed kupowaniem tam półfabrykatów, szczególnie tych złotych. Pewnego razu zrobiłam bransoletki, takie jak te poniżej, ze złotymi zakończeniami, krokodylkami. Po krótkim czasie użytkowania kolor złoty zmienił się na srebrny i tyle z tego miałam. Wiele karabińczyków jest też zepsuta, tak mniej więcej 4-5 na 10, ale to też oczywiście zależy, jak kto trafi. Do różnych rzemieni i sznurków nie mam zastrzeżeń. Ogólnie szkoda, bo zrobiłam tam dość spore zakupy, a teraz boję się czegokolwiek użyć, bo mogłabym tym sobie tylko zniszczyć pracę. Ciągle testuje, co jest dobre, a co nadaje się tylko do śmieci, ale to uciążliwy i długo trwający proces…
     Nie miałam tu w sumie pisać takiej niby-recenzji, ale w końcu nie wszystkiego trzeba się uczyć na własnych błędach. Więc może uratuje to kogoś od zmarnowania pieniędzy 🙂 A jak z Wami? Kupowaliście tam kiedyś? Jakie wrażenia? Może macie jakieś swoje sprawdzone sklepy z dobrymi półfabrykatami?

Bransoletka w delikatnych, pastelowych kolorach, z małą gwiazdką.

Pozdrawiam 🙂

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.