0

Ostatnia wieczerza (10)

Zobacz blog

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać aktualizację Ostatniej wieczerzy po bardzo długiej przerwie. Ostatni raz postępy pokazałam 1,5 roku temu. 

W międzyczasie nie powstało zbyt dużo. Głównie poświęciłam czas na Mini SAL BB, który w prawdzie skończył się już kilka miesięcy temu, ale ja obrazek zakończyłam dopiero niedawno. Macierzyństwo rządzi się swoimi prawami i krzyżyki odchodzą na dalszy plan 😉 Efekty pokażę jak dołączy do nas ostatni członek rodziny i zagospodaruję haft tak jak planowałam od dawna 🙂
Oprócz tego zaczęłam jeszcze jedną pracę, której w ogóle na blogu nie pokazywałam. Ale zaprezentuję ją jak do niej wrócę. 

Wracając do Ostatniej wieczerzy, to w październiku miną 4 lata odkąd zaczęłam prace nad nią i marzy mi się ukończyć ją do tego czasu.

Jak pisałam wcześniej nie poświęcałam jej zbyt dużo czasu od ostatniej aktualizacji. Udało mi się znaleźć dwa zdjęcia z postępów przed długą przerwą.

W grudniu 2016 przybyło tyle


Kolejne postępy dopiero w marcu 2017Później haft odłożyłam i wróciłam do niego na dobre w maju 2018. W maju przybyło 1580 krzyżyków. Natomiast od 01.06.2018 do dzisiaj: 1459. Mam nadzieję, że w czerwcu, zanim urodzę, uda się mi nadrobić dość dużo, bo później może być różnie z czasem 🙂

Na dzień dzisiejszy haft prezentuje się tak:


A tutaj przygotowany haft do dalszej pracy 🙂


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.