0

niebiesko – granatowy sweter

Zobacz blog

Tak jak pisałam ostatnio, skończyłam wreszcie sweter dla siebie. Praca nad nim się przeciągnęła, bo zabrakło mi włóczki do niego. Niebieska włóczka leżała u mnie jakiś już czas i zerwałam paski z numerem koloru. Trafianie w ten jeden odcień zupełnie mi nie pasowało, więc koncepcja musiała ulec zmianie. Pierwotnie to miał być cały niebieski sweter z czarnymi lub granatowymi wykończeniami. Jak widać granatowego jest więcej niż początkowo zamierzałam. Sweter ogólnie jest zrobiony prosto, nie ma wcięcia w talii, a wzór to po prostu prawe oczka. A tak się prezentuje mój wyrób: 

Zrobiłam go na drutach nr 8, a po zszyciu obrobiłam szydełkiem nr 6,5. Zużyłam około 3 motków niebieskiego Kotka i około jednego motka granatowej Dory. Sweter jest zrobiony podwójną nitką, dlatego robiłam tak dużymi drutami i szydełkiem.

Om nom nom już zrobione, czekają na zdjęcia. Pewnie jutro je zrobię i wstawię w ciągu kilku dni. Teraz pracuję nad szydełkowym misiem i serwetką z kwiatowymi elementami. Robienie beżowej narzuty również cały czas trwa, ale z racji dużego gabarytu, będzie to jeszcze trwało sporo czasu.


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.