0

News i stemple

Zobacz blog
Hej!

Dziś przychodzę do Was z dawno obiecywanym newsem! W końcu mogę się podzielić super wiadomością… otóż od dziś moje stemple można nabyć w Agateria Craft’s😉 Tak, tak… moje stemple w Agaterii… ach jaka radość! A wraz z radością wielka trema czy Wam się spodobają? Na pierwszy ogień coś na dzień babci i dziadka ale już niebawem coś dla zakochanych. Trzymajcie rękę na pulsie! I oczywiście serdecznie zapraszam do Agaterii!
Dajcie znać co sądzicie o nowych stemplach. A może macie jakieś specjalne życzenia co powinno pojawić się na półkach w Agaterii?
Hi!
Today I come to you with the news! Finally, I can share a great message … from now on, my stamps can be purchased in Agateria Craft’s 😉 Yes, yes … my stamps in Agaterii … oh I’m so happy! I am happy and also afraid…  For a start something for grandparent’s day but soon something for Valentine’s day. Stay tuned! And of course you are welcome to visit Agateria;-)
Let me know what do you think about new stamps. Or maybe you have any special wishes what kind of stamps should appear on the Agateria’s shelves?

 

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.