0

Neonail zestaw startowy do hybryd

Zobacz blog

Paznokcie zawsze były moja zmorą, a to się połamały, a to się rozdwoiły, a to były różnej długości, krzywości i grubości. Wszystkie lakiery były do kitu, po dwóch dniach należało je zmywać i malować ponownie. Niekończąca się orka. I nagle zaatakowały mnie zewsząd reklamy lakierów hybrydowych, a szczególnie lakiery i zestawy do ich wykonania firmy Semilac. Kurde wszyscy mają Semilaci chcę je mieć i ja. Wizja pięknych, błyszczących paznokci, z którymi nic nie trzeba robić tygodniami spędzała mi sen z powiek. Miałam jednak pewne obawy, czy będę potrafiła je wykonać, czy nie zadrży mi ręka i nie kapnę sobie topem na skórkę, a potem jej nie utwardzę na wieki. Wszystkie youtubowe tutoriale bardziej mnie przerażały niż zachęcały no i cena trochę mnie powaliła. Jednakże z okazji zbliżających się moich 158 urodzin podjęłam decyzję, biorę to! zaszaleję! Ale czy Semilac to jedyna firma ? jeśli nie to czy najlepsza ? Odpowiadając sobie na te nurtujące mnie pytania, odkryłam, że firm jest kilka, w tym firma Neonail. Jakie było moje zdziwienie, że firma Neonail jest lepsza czy też lepszejsza od Semilaca (zestaw w tej samej cenie ma mocniejszą lampę, lakiery lepiej się rozprowadzają itp itd). To dlaczego wszyscy mają i kupują te gorsze ? No to że wszyscy mają i kupują to zasługa świetnej kampanii reklamowej, zmasowanego ataku klonów. Neonail nie musi, nie chce, nie potrzebuje tego robić. Uff udało mi się nie ulec pokusie reklamy, stąd też własnie poniższy zestaw zakupiłam.

W eleganckim, przewiązanym piękną kokardą pudełku jest wszystko to, co potrzebne jest do rozpoczęcia przygody z lakierami hybrydowymi. Jest to zestaw, który zawiera niezbędne akcesoria konieczne zarówno do nałożenia, jak również usunięcia hybrydy. Do zestawu dołączono jeden kolor – czerwień Lady Ferrari.


W skład zestawu wchodzi:
– 1 x Lampa LED 9 W – Biała z timerem: 30, 60 oraz 90 sek. 
– 1 x Hard Base 6 ml 
– 1 x Hard Top 6 ml 
– 1 x UV Gel Polish 6 ml Lady Ferrari.
– 1 x Nail Cleaner 50 ml
– 1 x UV Gel Polish Remover – Aceton 50 ml 
– 1 x Foil Nail wraps 50 szt. 
– 1 x Waciki 250 szt. 12 warstwowe
– 1 x Blok polerski Biały 
– 2 x Pilnik szary łódka 100/180 NeoNail 
– 1 x Oliwka [2123-10].
– 1 x Patyczki drewniane w zestawie 10 szt. 
– 1 x Elegancki karton z kokardą.
– Niespodzianka czyli bon na 20 zł do wykorzystania przy zakupach za minimum 100 zł z krótką datą przydatności. Z niespodzianki niestety nie skorzystam bo wydając 300 zł, nie zamierzam wydać kolejnych 80 zł + przesyłka w terminie do sierpnia. Co do przesyłki to jest darmowa dopiero od 150 zł, ale niestety niektóre produkty jak powyższy zestaw za 230 zł nie klasyfikują się do darmowej przesyłki. Widnieje przy nim taka adnotacja „Promocja dotycząca darmowej wysyłki za zakupy o łącznej kwocie przekraczającej 150 zł NIE OBEJMUJE powyższego produktu”. 

Do zestawu dokupiłam jeszcze dwa kolory, co by nie kusić zbytnio czerwienią koleżanek z pracy i wybrałam kolor sensitive princess i kolor nude. Kolory dobre na co dzień. Dokupiłam jeszcze primer kwasowy, aby mieć pewność że nic mi nie odpadnie.
Do roboty zabrałam się ochoczo i powiem, że była to duża przyjemność. Poszło szybko i gładko choć może nie idealnie. Na początek wybrałam lakier sensitive princess co by ewentualne niedoskonałości nie rzucały się w oczy. Podsumowując krótko ja jestem zakochana i oczarowana i nie mogę się doczekać kiedy lakier mi odpryśnie, odpadnie lub odrośnie, dziwne życzenie, wiem. No, ale nie może być tak pięknie, że z paznokciami nie będziemy nic robić przez trzy tygodnie. Minęły 4 dni, paznokcie zaczęły rosnąć, skórki zaczęły gorzej wygalać i na jednym paznokciu pojawił się mały odprysk.

A o to moje koślawce w całej krasie. 

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.