0

Must have in 2015

Zobacz blog

Zrobiłam sobie taką listę czego mi brakuje w domu, co chciałabym posiadać i wreszcie co chciałabym sama zrobić.
Mam zapotrzebowanie przede wszystkim na piękne naczynia. A wzornictwo skandynawskie najbardziej mi odpowiada. Nie wiem czy uda mi się zakupić cokolwiek ze zdjęcia, biorę pod uwagę dość wysoką jak dla mnie cenę tych przedmiotów. Może pokuszę się na kilka sztuk, nie zależy mi na tzw. „komplecie”, a wręcz przeciwnie, podoba mi się zestawienie różnych wzorów kubeczków, miseczek i stworzenie z tego własnego kompletu. Od czasu do czasu pojawiają się w norweskich sklepach podobne wyroby w znacznie atrakcyjniejszej cenie. Na pewno zależy mi na pięknych pastelowych kolorkach, z szarym jako przewodni.

1,2/3,4,5/6/7/8/
A tutaj sporządziłam sobie listę rzeczy, które muszę mieć, ale muszę je zrobić sama.
Tkanina na pościel już zamówiona, wkrótce przyjedzie do mnie, stawiam na gwiazdki w szaro-białych zestawieniach i w tych samych kolorach kropeczki i paseczki. Chcę uszyć dwie poszewki dwustronne na kołdry i cztery na poduchy, dwie większe w kropki i dwie mniejsze w gwiazdki.
Już nie mogę się doczekać kiedy zasiądę do maszyny.
Pikowana narzuta też jest w planach, a może będą dwie, jedna na łóżko, druga jako mata na podłogę
do zabaw dla naszego dziecięcia. Mata z pianki już dawno poszła do lamusa, no i nie wygląda tak pięknie jak np. ta gwiazdkowa na zdjęciu.
Łapacze snów to ostatni hit i okropnie mi się podobają powieszone nad łóżkiem, dlatego też stworzę min. 2 szt. Drewniane tamborki też już do mnie jadą.
No i namiot tipi, do zabawy dla Adaśka. Na razie jeszcze w planach. Na pewno mój syn takiego doczeka, tylko pozostała jeszcze kwestia zastanowienia, czy teraz, czy może poczekać aż troszeczkę dorośnie. 
Pięknie się zapowiada najbliższy czas. 
Szarości nadchodzą….

Miłego dnia moi mili

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.