0

Męski przepiśnik!

Zobacz blog
Witajcie wieczornie!
W końcu znalazłam troszkę czasu dla Was:). Mimo panującego gorąca w pomieszczeniu, postanowiłam usiąść do komputera i napisać parę słów.:)
Witam się z każdym z Was, i zapraszam serdecznie w me progi. Dzisiaj będzie męsko…..:)

Tak to się utarło, że ponoć najlepszymi kucharzami są Mężczyźni. Panowie mają swoje tajne przepisy na..ostrą karkówkę, idealną polędwiczkę, czy też…no właśnie. Nie sposób wymienić wszystkich poufnych receptur Panów, którzy buszują w kuchni…Czasem smartfon nie da rady pomieścić sekretnych notatek, dlatego na ważne,  i mniej ważne receptury potrzebny jest PRZEPIŚNIK.  Ale -nie taki rzekłabym „Babski”- nie urażając Pań :)Ani, też kobiecy. Ma być typowo męski. Ale jak ma wyglądać męski przepiśnik?

Długo się zastanawiałam…Bo skoro taki ma być to…proszę bardzo! Przepiśnik dla Pana, który spędza dużo czasu w kuchni, ale też jak to Pan, zajmuje się różnymi męskimi zadaniami. Połączyłam jedno hobby z drugim i…powstał oto taki…ogromny segregator..


 Sporo zdjęć, ale chciałam Wam zaprezentować moje dzieło, z którego jestem zadowolona. W środku znajduje się tajemnicza kieszonka na tajemnicze  przepisy. Miało być męsko-mam nadzieję,że tak właśnie wyszło :)) Nie jestem mocna w  tego rodzaju pracach, bo jednak nie należą do łatwych, ale  ten segregator jest jedną z takich, z których jestem dumna. :)Pracy sporo, bo kaliber tworka duży, ale warto było. Gdyby ktoś chciał zrobić podobną pracę-zachęcam:)

A z  jakich materiałów korzystałam?  …papierki Galerii Rea -Wiek Pary, wycinanki ze Scrapińca potuszowane i pomalowane medium pękającym, dodatki metalowe z Retro Kraft Shop, ozdobna taśma washi..Wycinanki papierowe-prezent od Was:).

Pracę chciałabym zgłosić do wyzwania:
Retro Kraft Shop -Retromania 6

 
Na strychu- Przepiśnik

wyzwanieprzepiśnik

Wiem,że segregator bardzo się spodobał i od razu został wciągnięty do kuchni, a obecnie pęka od wspaniałych przepisów!:)

Dziękuję za Waszą obecność, i pozostawione słowo mimo trwających wakacji. Pozdrawiam ciepło i serdecznie :))

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *