0

Lena | Owca na szydełku

Zobacz blog

Hej!


Dzisiaj kolejna z moich szydełkowych maskotek. Tym razem jest to przesłodka owieczka. Nazwałam ją Lena, i chyba pasuje jej to imię. Maskotka jest troszeczkę większa od Tośki, którą tutaj Wam pokazywałam. Ma około 13 cm. Muszę przyznać, że bardzo lubię robić takie przytulanki. Za każdym razem gdy już wszystko jest na swoim miejscu, a jedynie co zostaje to dodawanie rumieńców na tych słodkich pyszczkach, sprawia mi to ogromną przyjemność. 

crochet sheep
crochet sheep

owca szydełko
crochet sheep

crochet sheep pattern

crochet sheep pattern
Jestem bardzo ciekawa co o niej sądzicie 🙂 Mam nadzieję, że polubicie ją tak jak ja :). Jeśli są tu jacyś chętni do zrobienia takiej owieczki, to odsyłam Was na stronę z której pochodzi wzór (klik).

W zanadrzu mam jeszcze wiele, wiele szydełkowych tworów, większych i mniejszych. Oczywiście ze wszystkimi mam zamiar się z Wami tutaj podzielić (ażeby do tego miejsca ponownie wróciło życie). Póki co wszystko czeka na porządne obfocenie, a jak sami wiecie do tego, po pierwsze potrzeba wolnej chwili, po drugie troszkę chęci i po trzecie fajnie by było gdyby jeszcze z tym wszystkim światło współgrało :).

Jeśli jesteście ciekawi nowych tworów, to zapraszam Was na mój Instagram (klik). Część z nich już tam się znajduje i czeka na swoją kolej by pojawić się na blogu 😀 Zajrzycie?


Tymczasem pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego tygodnia 


Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.