0

Legginsy

Zobacz blogZobacz blog

Jeszcze pod koniec zimy, z okazji wyjazdu w góry uszyłam sobie spodnie z dzianiny dresowej. Ogólnie potrzebowałam takich wygodnych spodni do celów rekreacyjnych oraz na czas wolny, a w sklepach nie mogłam znaleźć niczego, co szczególnie by mi się spodobało.  Niby odzieży sportowej teraz wszędzie pełno, ale jak przychodzi co do czego i chce się coś kupić, to nagle okazuje się, że sklepy posiadają wszystkie legginsy na jedną melodię i to strasznie prześwitujące… 
Na szczęście brak odpowiednich rzeczy w sklepie to nie problem, gdy umie się szyć i znajdzie się dzianinę dresową w pięknym, niebieskim kolorze. Ogólnie zauważyłam, że w razie wątpliwości, w jakim kolorze uszyć spodnie, to u mnie niebieski albo granatowy sprawdzi się najlepiej. 
Do uszycia legginsów nawet czasu nie trzeba mieć tak dużo, szyje się je bez problemów. Nie ma żadnego suwaka, żadnych zaszewek, są jedynie kieszenie w karczku biodrowym. W pasie miała być guma, ale okazała się zbędna, pasek z materiału trzyma spodnie dobrze.
Zdjęcia, jak widać, nie z teraz, tylko z kwietnia, kiedy jeszcze kwitła mirabela. 
legginsy dresowe

DalejArtykuł Legginsy pochodzi z serwisu Polskie Rękodzieło.

Dalej

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.