0

Króliczek

Zobacz blog

Witajcie Wiosennie!!
 Tak, wiosennie i radośnie, bo właśnie dzisiaj rozpoczęła się astronomiczna wiosna. Jutro pojawi się  kalendarzowa..Ale już dzisiaj odliczam dni do kolejnych, ciepłych i dłuższych dni. 
Mam nadzieję, że moja powieść Was zaciekawiła, obiecuje, że niebawem będzie kolejny odcinek. Dzisiaj powrót do kartek.Troszkę ich powstało przez czas mojego milczenia.Na pierwszy plan idzie radosna,
z króliczkiem…
Zapraszam!

Lubię kartki wesołe, radosne, kolorowe. Z zielenią, czerwienią i barwą żółtą kojarzy mi się wiosna. Wszystko budzi się do życia.. Tak samo zwierzątka, zwłaszcza te, które przypominają nam o tym, że święta za niedługo.
Pierwszy raz grafikę, którą zobaczycie za moment spotkałam jakiś czas temu w mojej szufladzie z różnymi przydasami. Już raz ją wykorzystałam, a dzisiaj sięgnęłam po nią po raz kolejny. I myślę, że do całości pracy wkomponowała się idealnie. Zresztą sami zobaczcie.
 Kartka z dwoma zajączkami, nieco warstwowa, ale stonowana.
 Oczka i uszka maźnełam glossy accent, dzięki temu są błyszczące i lekko wypukłe.
A dzisiaj prócz pierwszego dnia wiosny jest Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Mam nadzieję, że jesteście szczęśliwi, każdy inaczej, na swój sposób. Życzę Wam szczęścia każdego dnia, rano i wieczór, dzisiaj
i jutro…
Uściski dla Was i do zobaczenia wkrótce.

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *