Karteczki dla Uli i Ani :)

Zobacz blog

Witajcie,
dziś post zbiorowy z karteczkami na zabawę u Ulci i Ani 🙂
Ula zaproponowała nam w tym miesiącu motyw rękawiczek.
http://kulskowo.blogspot.com/2017/03/466-kartki-bn-2017-marzecwytyczna.html
Już myślałam, że będę musiała szukać grafiki w internecie, a tu w moich papierkowych zasobach znalazły się piękne rękawiczki w norweskie wzorki. Tak oto powstała ta karteczka, z której jestem zadowolona 🙂
W zabawie u Ani w marcu inspiruje nas Danusia. Przyznam szczerze, że tematy mi się podobały, choć z karteczki bożonarodzeniowej nie do końca jestem zadowolona. Ale po kolei 🙂 Zacznijmy od banerka:
http://iwanna59.blogspot.com/2017/03/kartki-przez-cay-rok-wytyczne-marzec.html
I moje karteczki.:
Kartka okolicznościowa – jestem z niej bardzo ale to bardzo zadowolona! To forma swing, znów robiona przeze mnie po raz pierwszy. Grafika to magnolie z Pinterest, pokolorowane kredkami akwarelowymi – tu kompletnie brak mi wprawy… Jak zrobić kartkę przeczytacie TUTAJ.
A tak to wygląda w ruchu, fajnie, prawda? 🙂
 
Kartka wielkanocna – grafika ponownie z Pinterest. Długo nie miałam na nią pomysłu, wczoraj wreszcie przyszłą wena. Nie ukrywam, że podoba mi się ta praca.
Kartka bożonarodzeniowa – grafika z Pinterest bardzo mi się podobała, ale z całości nie jestem zadowolona, jakoś tak coś mi nie gra 🙁 Niestety tak musi zostać, bo czasu na kolejną wersję brak…
Pozdrawiam Was ciepło i pędzę nakarmić żaby i wreszcie poodwiedzać Wasze blogi, mam straszne zaległości…

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *