0

I USE STARS TO FIND YOU – LITTLE PRINCE

Zobacz blog


Kolejne wyzwanie w Kreatywnym Kufrze to kolejny przykład na to, jak w krótkim czasie można spiąć się i zgłosić projekt. Był to ostatni dzień, 11h  (ze zdjęciami) i o 22:57 wrzucałam foty na stronę Kufra. Tym razem postanowiłam zinterpretować temat w sposób nie tak dosłowny. Zależało mi na tym, aby naszyjnik bez względu na to czy spodoba się oceniającym czy nie, znajdzie swoje zastosowanie poza tym wyzwaniem. I choć cała zabawa odbyła się w lutym, to dopiero teraz mój „Little Prince” ma swoją premierę tu na blogu. Jego stonowane barwy, niejednoznaczne potraktowanie tematu, długość i wielkość sprawia, że do wszystkiego pasuje. W pewnym sensie można powiedzieć, że jest uniwersalny, choć myślę że nietuzinkowy, ma też swoją historię i przesłanie.
SREBRNY NASZYJNIK MAŁY KSIĄŻĘ
MAŁY KSIĄŻĘ – KWARC Z RUTYLEM, SREBRO P. 925 OKSYDOWANE,  ŚREDNICA 3,8 CM.

Mały Książę mieszkający na kwarcowej planecie otoczonej przyjaznym gwiazdozbiorem. Najbardziej widoczne w nim cztery gwiazdy noszą imiona bohaterów, których Mały Książę spotyka na swojej drodze – Rose, Fox, Pilot, Latarnik.


CO TO JEST?
CO TO JEST?
Ostatni będą pierwszymi, moja praca faktycznie zgłoszona była na samym końcu, mimo to nie udało mi się znaleźć w gronie szczęśliwców tym razem. Ale to nic, ważne, że szare komórki zostały pobudzone do myślenia i działania, że zrobiłam i skończyłam ten projekt w jednej dzień, że nic nie popsułam (no może jedna poprawka by się przydała), no i w zasadzie nie omieszkam użyć słowa – jestem z siebie dumna. 

MAŁY KSIĄŻĘ TAO
KSIĄŻĘ – TAO, POMAGIER
Mało tego, ja ta co podobnie jak szewc bez biżuterii chadzam (jeśli już to w ograniczonej częstotliwości i ilości), to tym razem zdarzyło mi się już parę razy przyozdobić w niego i z zadowoleniem cieszyć jego towarzystwem. Polubiłam go ♥ bardzo – nosić też 😀

PRACA W TOKU
PRÓBY LUTOWNICZE, WCALE NIE TAKIE ŁATWE NA NIERÓWNEJ POWIERZCHNI
Wasza eM 
xo xo 
SILVER PENDANT LITTLE PRINCE
PRZESŁANIE

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.