Haftowane jaja, nowinki o coricamo i coś tam jeszcze …….ponieważ……..

Zobacz blog
                                                   …….ponieważ z telefonu jest mi bardzo trudno pisać większe teksty , więc w dalszym ciągu nie zostawiam u was komentarzy , co nie znaczy że jestem z wami na bieżąco , teraz mi się udało dorwać na moment kompa syna więc korzystam.
                                                  ………………………
 tyle wstępu na me dalsze usprawiedliwienie – uzasadnione w 100 procentach
                                                   …………………….
                                                  Witam was bardzo serdecznie po mej nieobecności, dla mnie to wszystko bardzo długo trwa bo tesknię za wami i czekam kiedy wszystko się unormuje – dziękuję za wspaniałe komentarze pod ostatnim postem w kwestii mego pomarańczowego pudełeczka super iż ono wam przypadło do gustu i z tego dość poważnego powodu zaczęłam grać w kolory , które nie za bardzo uwielbiam i zaczynam się do nich przekonywać ale tylko na okresy takie jak święta, konkursy czy zabawy blogowe – to tyle na ten temat .
                                                 Witaj również serdecznie i gorąco z pełną buźką uśmiech nowe koleżanki w ostatnim poście pod prawie 60 komentarzami na 24 stałych bych przyjaznych duszyczek pojawiło się aż prawie 40 nowych – mam nadzieję że nie była to z waszej strony jednorazowa wizyta – reasumując powiem tak ci którzy mnie znają wiedzą dlaczego odwiedzają mój blog , więc zachęcam was również do pozostania ze mną a mnie będzie bardzo miło z tego tytułu i prośba , któ pozostanie ze mną proszę o dopisanie się do obserwatorów – wówczas się nie pogubię a was wszystkich odwiedzę na pewno.
                                               uuuuuuuu ale się rozpisałam – tak to jest jak się dorwało wielkie literki na klawiaturze i swobodnie można pisać ale to również ma swoje dobre strony – bo ileż można zrobić ohoho -ok, dość tych pogaduszek . Zaczynamy – dziś będą same jajka które zdobiłam :
                                              na początek pokaże wam jajo w kolorach błękitu
a wygląda sobie tak

następne dwa są zdobione moim ukochanym haftem wstążeczkowym i oto większe prawie 10 cm wysokości
i tak wyglada

no małe 5-cio cn na moje kaczuszce z moimi żonkilami które mimo swego koloru tzn, żółtego mają coś w sobie – uwielbiam te kwiatki
oto one:

jak widzicie – pomału zaczynam robić sobie coś do świąt Wielkanocnych – powiem jeszcze wam ze któreś z tych jajek zgłoszę do konkursu – no i czas przejść do nowinek o CORICAMO
a więc wspomniałam o konkursie , czyli na blogu Coricamo trwa konkurs wielkanocny wszystkie szczegóły znajdziecie tu :
CORICANO – KONKURS WIELKANOCNY  ……
drugą nowinką jest fakt  iż redakcja ma swój blog od lutego oto link 
blog Coricamo 
zachecam was do odwiedzania blogu naszego wspaniałego partnera 
no i trzecia nowinka 
dwa dni temu nadeszła do mnie najnowsza gazetka od Redakcji za co serdecznie dziękuję całemu zespołowi 

w gazetce rzuciły mi się w oczy od razu wspaniałę prezentujące się pisanki z okładki – a więc kochani w ruch już poszły wszelakie materiały potrzebne mi do takich ozdób – oczywiście jest to pomysł nie mój więc się robią inne podobne i to jak zawsze w moim stylu i tym akcentem dziś wam mówię papappa życząć wspanałęgo oraz spokojnego weekendu – do napisania nie wiem kiedy może za tydzień / dwa? – nie wiem – buziaki wam ślę oraz wiele serdeczności wasza Marii.
Teraz za moment znów się przenoszę na telefon – spróbuję negocjować to napiszę u was komentarze – jeszcze tylko wrzucę jakieś jajo na FB.
                                    


                      i chwaląc się jeszcze na koniec – skończyłam wreszcie mój czajniczek truskawkowy – super będzie na podkładkę bąć naszyję jako motyw na fartuszek kuchenny – papapa                                        
 

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *