0

Haft łowicki w quillingu

Zobacz blog
To jest post, który miał powstać już dawno temu, ale dopiero niedawno miałam okazję wykorzystać pozostałą część wzoru, żeby móc zaprezentować Wam już całość w jednym poście 🙂

W lipcu bawiłam się na weselu koleżanki z licealnej ławki. Całość była utrzymana w folkowym stylu, postanowiłam więc dać młodym coś, żeby się im z ich weselem kojarzyło. W ten sposób powstał wzór łowicki wykonany quillingiem, który później zamówiłam na filiżankach. A sam wzór rozbiłam na 5 kartek okolicznościowych (i każda ostatecznie trafiła do tej właśnie koleżanki :D)


Tutaj macie okazję zobaczyć karteczkę ślubną, którą dostali ode mnie młodzi. Dodam, że wzór przygotowywałam jeszcze bez podkładki quillingowej, więc cały wzór robiłam dobre 1,5 tygodnia, bo w palcach mierzyłam czy wszystkie kółeczka są równe. Nie były 😛 Podkładka rules!

A oto cały wzór: W dwóch zdjęciach, bo na jednym wygląda fatalnie 🙂

Elementy były stosunkowo duże, co z resztą zobaczycie na kartkach, które są poniżej. Wymiary jednej kartki to 17 x 12,5 cm, więc całkiem sporo.

I jak Wam się podobają? Na razie jeszcze na wzory łowickie nie mogę patrzeć, ale za jakiś czas na pewno akcję powtórzę, bo na żywo wyglądają niesamowicie 🙂

A tutaj jako bonus: zdjęcia filiżanek. Bo się nie mogłam powstrzymać :):) I już wiem, że prezent się spodobał 🙂

Ehhh długi post wyszedł 🙂 Do zobaczenia niedługo! Tym razem postaram się pojawić z czymś zupełnie nowym :):)
Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.