0

Good Luck!- naszyjnik

Zobacz blog

Cześć kochani 😉
W dniu dzisiejszym pragnę zaprezentować Wam naszyjnik a mianowicie ciasteczko w kształcie gwiazdki z napisem „Good Luck” (w tłumaczeniu- powodzenia). Niedawno (czyli dawno, haha) wpadłam na pomysł, żeby zrobić kolejne ciacho. Nie chciałam jednak stawiać na to „eat me”- postanowiłam użyć nie dość, że innego kształtu- bo gwiazdki a nie kwiatka, to jeszcze inny napis. Moim zdaniem wyszło ładnie, ale… no właśnie, zawsze jest jakieś ale- przed wypieczeniem całość prezentowała się pięknie i wspaniale, ale po… już nie do końca- okazało się, że mój prześliczny lukier zepsuł się. Chociaż gdyby spojrzeć na to z innej strony- wygląda teraz jak polewa z drobinkami 😉 Literki wyszły poprawnie, myślę, że jeżeli chodzi o nakładanie pasteli to tutaj też zdałam egzamin. Co ciekawe tym razem zdecydowałam się nie wbijać haczyka tylko zrobić dziurkę na kółeczko montażowe- bardzo podoba mi się to rozwiązanie, a Wam?
Wyrób został wykonany z masy fimo i liquidu, pochodzi z czerwca, jest polakierowany, zrobiony z użyciem wykrawaczki w kształcie gwiazdki.
Co u Oli słychać? Ostatnie dni przerwy świątecznej spędziłam pracowicie- zrobiłam okładkę książki, pismo techniczne i pracę na plastykę. W przedostatni dzień przerwy uporządkowałam swój pokój i jestem z siebie dumna, bo wreszcie na podłodze nie walają mi się książki, laptop i torba a między nimi szkło do lepienia, haha. Zapewne myślicie, że miałam całą podłogę zawaloną tymi rzeczami, ale nie- one leżały sobie na podkładkach, w różnych kupkach- jednak na dłuższą metę było to niekomfortowe a także dawało wrażenie  nieładu. Teraz pozostały komody i dywan. Jeżeli jesteście ciekawi moich innych postanowień noworocznych to zapraszam tutaj (właśnie jednym z nich było zmienienie mojego „składziku budowlanego” w normalny dziewczęcy pokój). A jak powrót do szkoły? Normalnie. Poza tym, że wpadłam do szkoły z 4 tobołkami, ale w sumie… to u mnie normalne, hihi. Nauczyciele powoli zaczynają przygotowywać wstępne oceny i ogólnie zbliża się koniec semestru. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i, że będę miała dobre oceny 😉
Do napisania, Lex

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.