0

Dwa kolory ( a może trzy?)

Zobacz blog

Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze ślady śniegu były na naszej ziemi, Hania wymyśliła chustę, która bardzo mi sie podobała . Była możliwość testowania, to się zgłosiłam  – i to był dobry pomysł. Wzory Hani chętnie testuję (jak mogę). Od Joli dostałam przecudnej urody zieleń, a właściwie malachit, który mrugnął do mnie, że też jest chętny. Tak więc piękne niteczki i piękny projekt spotkały się . Powstała chusta, która mnie podoba się bardzo. A Tobie ?

 Dowód rzeczowy – snieg jest 🙂

Druty nr 3, włóczka 162 g
A teraz lato, lato i jedwab na ratunek w upalne dni. I oczywiście projekt Hani
Włóczka zakupiona TU. Magic Silk Color Austermann – pierwszy raz robiłam z tej nitki. Zwinięta fatalnie, tzn trudno robić wyciągając nitkę ze środka, bo motek rozpada się. Lubię jedwab, także surowy, ale ten wydaje mi się trochę sztywny, niezbyt lejący. Zobaczymy co będzie po kilku praniach. Zdziwiłam się, że zeszło mało włóczki. Ja potrzebuję ok 1800 m (400 m/ 100g) – a tu zużyłam połowę. Fakt, że krótki rekaw, ale i tak jest to dla mnie zagadka. Dwa kolory- 0101 i 0103. Druty także nr 3. Jak będzie zdjecie „na ludziu”, to dołączę, a jak nie będzie to nie.
W jedwab otulona dziękuje, że mnie odwiedziłaś. Jeżeli zostawisz komentarz, będę jeszcze bardziej zadowolona. Dobrego dnia 🙂

Dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.